М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
5тата282
5тата282
16.09.2020 19:27 •  История

Что из перечисленного относится у характерным чертам политической системы в россии при сословно представительной монархии? 1. вся полнота власти у царя 2. страной боярская дума 3. существование земского собора 4. страной священный собор

👇
Ответ:
garev064danil
garev064danil
16.09.2020
Сословно-представительная монархия предусматривает участие сословных представителей в управлении государством или составлении законов,в данном случае правильным будет вариант 3
4,5(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
аленка4644
аленка4644
16.09.2020
Япония это страна Страна восходящего солнца – так называют японские острова. Это государство с удивительной культурой и историей. Сейчас Японией интересуются многие. Ведь со времен Второй мировой войны японцы совершили чудо развития в плане информационных технологий, транспорта, торговли. Новейшие телевизоры, устройства мобильной связи и спутники, скоростные поезда, «прорывы» в медицине, в биотехнологиях – все это Япония в современности. И весь мир удивляется: как народу Японии все это удалось?

Я много читал о традиционной культуре Страны восходящего солнца. Ведь когда-то Япония была страной очень замкнутой, там очень настороженно относились к иностранцам. Люди не общались с представителями других культур, а сохраняли свой замкнутый мирок. В стране не знали огнестрельного оружия, и очень испугались, когда в один из портов приплыла американская эскадра, вооруженная пушками.

В условиях суровой природы и замкнутости на островах японцы приучались много трудиться. В прилежности и трудолюбии им нет равных. В Японии всегда следили за тем, чтобы дети получали хорошее образование. Мамы-домохозяйки даже приходили в школы, когда их ребенок болел, и записывали за учителем весь материал уроков. Так высоко ценилось в Японии получение знаний.

Я все думал-думал, в чем секрет «японского чуда». Что только не пишут об этом, каких только разных мнений не высказывают. Даже о том, что японцы издавна питались натуральной пищей, ели сырую рыбу, другие морепродукты, овощи, водоросли. Дескать, натуральная пища укрепляет здоровье, стимулирует деятельность мозга.

Удивительно, но «японское чудо» проявилось после войны, которую милитаристская Япония проиграла с разгромом. Чего стоили лишь атомные бомбардировки городов Хиросима и Нагасаки, которые внезапно показали миру новое и бесчеловечное оружие.

Я думаю, что чудо смогло произойти только тогда, когда сами японцы оценили свою традиционную культуру, возможности и ум своего народа. Когда поняли, что можно не только воевать, доказывая свое господство, но и идти путем созидания. Изобретать, изучать, исследовать, строить и друг другу.

И, конечно, красота японской культуры, ее самобытность тоже развиваться. Множество гостей из разных стран стало приезжать, любоваться маленькими японскими чудесами: театром кабуки, яркими кимоно, садиками бонсай, кукольным театром бунраку, великолепными представлениями прекрасных гейш. Признание японских достижений культуры обогатило весь мир, а самим японцам дало толчок проявлять себя и в современном мире, в ультрановых технологиях.

Столица Японии – Токио, выросла из неприметной рыбацкой деревушки. Сейчас в Токио жителей побольше, чем в какой-нибудь стране – более тринадцати миллионов. Большое всегда начинаеется с малого
4,5(96 оценок)
Ответ:
ккк130
ккк130
16.09.2020

При Навуходоносоре Вавилон перетворилася на процвітаючу країну. Це було часом повного відродження, економічного розквіту і культурного розвитку. Навуходоносор був уже в набагато кращих умовах, ніж його батько. Він отримував данину, яка раніше йшла до Ніневії, а тому не мав нестачі в робочих руках і не повинен був боротися за незалежність. Його війни тільки збільшували його матеріальні засоби і доставляли вервечки полонених - дармових працівників. Тому він залишив Вавилон абсолютно оновленим, і сучасні археологічні розкопки виявляють майже виключно його сліди.

Цар звів новий палац на місці тимчасового, побудованого Набопаласара і прийшла в непридатність.«Крім оновлення міст, храмів богів і богинь, поклав я руки, щоб вибудувати палац для житла мого величності в Вавилоні», - Говорить напис у Ваді Бріссо. Він збудував його з такого матеріалу, що, незважаючи на постійні руйнування і розкрадання для споруд сучасного міста Хіллі, велика частина фундаменту вціліла до цих пір. Платформа була піднята на три метри над грунтової водою, а стіна, що оточує весь комплекс приміщень, була в кілька метрів завтовшки, і була облицьована емальованими цеглою зі строкатими орнаментами. Не задовольняючись цим палацом, що займав простір більше чотирьох десятин, цар забудував ще прилеглий з півночі ділянка такої ж величини, вживши на це, за запевненням його написи і Бероса, всього п'ятнадцять днів. Тронна залу мала стіни, прикрашені кольоровою емаллю - пальметтами і зображеннями колон.

На самій півночі Вавилона Навуходоносор вибудував на високій платформі дачний палац. Також їм були споруджено знаменитий висячий парк (т. зв. "Висячі сади Семіраміди» - одне з 7 чудес світу). Берос говорить про нього:«Він влаштував кам'яні піднесення, надавши їм вигляд гір, і засадив всякого роду деревами, влаштувавши таким чином так званий висячий парк, тому що його дружина, вихована в мидийских землях, сумувала за рідну природу».

Не менш грандіозні були роботи для зміцнення Вавилона. Крім захищали стародавнє місто Імгур-Бела і Німітті-Бела немає стін для захисту частин міста, які виникли поза їх. Навуходоносор вибудував стіну на схід від міста в прямому напрямку з півночі на південь. Але місто росло при ньому занадто швидко; довелося відступити ще далі на схід і укласти місто в потрійну стіну, що йшла під кутом від Євфрату на північ, від дачного палацу до Євфрату, проти Борсіппского каналу. Стіни були збудовані з цегли з асфальтом і були«заввишки з гору»; уздовж її по той бік був викопаний рів з скатами, обкладеними цеглою з асфальтом.«Щоб лайлива буря не вибухнула над Імгур-Білому, стіною Вавилона,- каже цар -я наказав захистити Вавилон зі сходу в відстані чотири тисячі ліктів великий стіною ...»Загальна товщина всіх трьох стін, з засипаним землею проміжком, доходила до 30 метрів. Довжина північно-східного боку - близько чотирьох тисяч ліктів (близько 2 км); приблизно через кожні сорок чотири лікті (18 - 19 м) була вежа.

Далі, написи в Ваді Бріссо і Ксенофонт говорять ще про спорудження так званої Мидийской стіни. Від берега Євфрату у Вавилона до Кіша, а потім від Сіппара до Опіса, тобто від Євфрату до Тигра, були насипані вали, обкладені цеглою з асфальтом. Метою цієї роботи було, за словами Навуходоносора,«на відстані двадцяти подвійних годин від міста зібрати води, подібні водам моря, навколо міста», тобто в разі ворожого нашестя затопити всю навколишню місцевість, серед якої вавілонська область могла б видаватися, подібно острову. Влаштовані їм споруди мали на меті зробити Вавилон недоступним або, принаймні, на час затримати вороже військо.

Вавілон став центром міжнародної торгівлі. Велося дорожнє будівництво, багато уваги приділялося штучного зрошування. Зокрема, близько Сіппара було створено великий басейн, звідки йшло багато каналів, за до яких регулювалось розподіл води під час посухи. У Вавилоні велося інтенсивне будівництво. Навуходоносор добудував вавілонський зіккурат Етеменанки, довівши його висоту до 90 м, перебудував Есагілу і надав їй небувалу пишність, а також побудував новий палац. Але в той же час низка великих міст управлявся радою старійшин на чолі з жерцем. Клинописні джерела малюють картину повної залежності Навуходоносора від жрецької корпораці

4,4(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ