М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
arinashabalina1
arinashabalina1
13.06.2021 10:54 •  История

Составьте схемы генеральных штатов и парламента. что общего и различного было в их устройстве и составе?

👇
Ответ:
Pushokznatok
Pushokznatok
13.06.2021
Генеральные штаты во Фрации были созваны в 1302 году(при Филипе IV Красивом).Генеральные штабы складывались медленно, по мере того, как у королевской власти возникала необходимость в них. Ни регламента, ни правил, ни порядка созыва Генеральные штабы так и не получили.
И парламент и генеральные штаты ограничивали власть короля.
 Парламент в Англии был созван в 1265 году(при Генрехе III). Парламент возник в Англии как важнейшая часть государственной организации, с определенными полномочиями и правилами деятельности.
Различие между ними: Английский Парламент состоял из двух палат, а Генеральные штаты из трех. Также Парламент имел большее влияние на власть в Англии, чем штаты во Франции.
4,4(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Anglichanin228
Anglichanin228
13.06.2021

По вертикалі вона реалізується між центральною владою у Вашингтоні і 50 штатами, плюс столичним округом Колумбія, які мають достатньо високі повноваження, в тому числі щодо формування і розподілу місцевого бюджету, податкової політики, питань судочинства і юстиції.

Формальна дата заснування країни – 4 липня 1776 року, коли 13 британських колоніальних територій проголосили свою незалежність від метрополії. З тих пір 4 липня, День Незалежності, є національним святом США.

Діюча Конституція була ухвалена через 11 років – 17 вересня 1787 року (документ, який залишається практично незмінним і донині, був ухвалений спеціально скликаним Конституційним конвентом у Філадельфії).

Протягом історії країни до Конституції було внесено 27 поправок, причому найперші десять були внесені одночасно, отримавши назву «Біль про права». Решта 17 поправок вносилися окремо. Остання, зроблена в 1992 році, передбачала введення додаткових конституційних обмежень для підвищення оплати праці членів Конгресу.

Жодна з поправок не передбачала зміни форми правління в країні. Три поправки (1933, 1951 і 1967 років) стосувалися термінів перебування при владі президента, віце-президента і членів Конгресу.

Президент є головою виконавчої гілки влади, тобто на нього покладається завдання втілювати у життя закони, прийняті Конгресом. Він обирається максимально на 2 чотирирічні терміни, є головнокомандувачем, призначає членів адміністрації, федеральних суддів і членів Верховного суду. Проте всі вони потребують затвердження в Сенаті.

Президентом може стати будь-який громадянин США, народжений на американській території і не молодший 35 років. Аналогічні вимоги стосуються віце-президента, який обирається спільно з президентом.

Голова виконавчої влади і адміністрації (уряду) країни – Президент (з 20 січня 2009 р. – Б. Обама, 44-й президент). Кандидати в члени адміністрації, а також посли пропонуються Президентом і затверджуються Сенатом. Президент в парі з Віце-президентом (Дж. Байден) обирається кожні чотири роки за до так званої Колегії виборців, до якої входять 538 чоловік.

Законодавча влада складається з двох палат Конгресу:

Нижня - Палата представників

Верхня (Сенат).

Палата представників складається з 435 конгресменів, які переобираються кожні 2 роки. Головою Палати представників є Спікер (Ненсі Пелозі з Каліфорнії).

Натомість 100 сенаторів (по два від кожного штату) обираються на 6 років, але розбиті на 3 групи, за рахунок чого кожні два роки переобирається третина верхньої палати. Формальним головою Сенату є Віце-президент США, хоча реальним керівником є голова демократичної більшості палати (сенатор Геррі Рід від Невади).

Характерною рисою американської системи демократії є високі повноваження, якими наділена вища судова влада, тобто Верховний суд. До його складу входять 9 суддів, які пропонуються Президентом і на довічний термін затверджуються Сенатом. Нинішній голова Верховного Суду Дж. Робертс - молодший був обраний до Верховного Суду у вересні 2005 р.

4,4(95 оценок)
Ответ:
Внезапно меня охватил воздушный поток.Невозмутимый белый свет ослепил меня...Потом внезапная темнота и невесомость
Как же сильно болели глаза,я ничего не видел!Мне было холодно.До меня всё ещё доносились отголоски ветра.Спиной я почувствовал что-то твёрдое.Это было дерево.Глаза по-тихоньку стали приходить в норму.Я уже стал различать силуэты.Я был в лесу!Как же так!Ведь всего каких-то 5 минут назад я был в своей комнате,чинил свой компьютер!А сейчас!?Светает...Мне надо выбираться от сюда,да и как можно скорее!

Ну это начало,можешь додумать дальше.Мне просто лень.Напиши,что он встретил крестьянина с мешком муки на повозке.Сначала,он решил,что попал на какой-то маскарад,а потом начал понимать что происходит.Придумай там какой-то случай.А потом напиши,что его ударило током,он отключился,всё это ему приснилось.
4,7(53 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ