М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Darklife1
Darklife1
31.01.2020 08:53 •  История

Почему европейские государства опередили россию в отношений?

👇
Ответ:
linovanex
linovanex
31.01.2020
Тому есть несколько причин. Во-первых, Россия в дореволюционное время была менее развита, чем Европа, и для ее интенсивного развития СССР потребовалось совершить невероятный прорыв ценой, в том числе, жизней заключенных. К 1939 г. она была уже достаточно развита, но ее обороно казалась (и была) недостаточной, в то время как началась вторая мировая война. Итак, колоссальное количество средств было потрачено на оборону, но не только в годы войны, но и десятилетия после. 
Вторая причина в том, что, уже не столь развитая Россия, выйдя наряду с другими СР из состава СССР, потеряла многие экономические связи и не успела создать новых, так что ей пришлось долго "просыпаться", замещать импорт из бывших СР и договариваться о торговых, других экономических видах связи с государствами. 
Еще причина, вытекающая из второй, - внутреэкономическое положение РФ. После выхода из СССР национализированное надо было приватизировать, и многие граждане занимались этим активно. После чего они перестали быть гражданами РФ и стали еще какими-нибудь гражданами, "уведя" капитал. Здание, производство или что-то еще, таким образом, оставалось в России, функционировало в России, но становилось частью "чужой" экономики и не повышало ни российский ВВП, ни ВНП.
4,8(91 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
volkovaolesya2
volkovaolesya2
31.01.2020

ответ:1. Ліквідація гетьманства.

а) чолобитні до нової імператриці 1763.

б) Розумовський зрікся булави.

в) Створення Другої Малоросійської Колегії.

г) Остаточне панування Російської імперії на українських землях.

2.Скасування козацького устрою.

а) скасування полкового устрою і створення губерній.

б) узаконення кріпосного права в Україні.

3. Ліквідація залишків автономної України.

а) знищення та вивезення українських прапорів, печаток, гармат.

б) зрівняння судової системи, адміністративно-територіального поділу, соціального складу з іншими регіонами російської імперії.

Объяснение:дай 5 звезд

4,6(93 оценок)
Ответ:
tetyanavasil
tetyanavasil
31.01.2020

Ганнібал (247—183 р.р. до н. е.), повне ім'я Ганнібал Барка, карфагенський полководець, вважається одним з найвеличніших полководців в історії. Батько Ганнібала Гамількар Барка командував карфагенськими військами під час Першої Пунічної війни. Його молодшими братами були Магон і Гасдрубал. Ганнібал жив у період найбільшого напруження на теренах Середземномор'я. У віці 9 років дав клятву довічно бути ворогом Риму. Ставши головнокомандувачем карфагенськими військами в Іспанії, розв'язав Другу Пунічну війну, атакувавши місто Сагунт. Одним з його найбільших досягнень став перехід з Іберійського півострова через Піренеї та Альпи в Італію. Протягом перших трьох років війни Ганнібалові вдалося здобути три великі перемоги в Італії — при Требії, Тразименському озері та Каннах у яких проявився талант Ганнібала як полководця. Ганнібал перебував на території Італії протягом 15 років, але римлянам вдалося переломити хід війни, перейшовши у наступ спочатку в Іспанії, а потім і в Африці. Викликаний владою на до Карфагену, Ганнібал зазнав поразки у битві при Замі.

Після війни, Ганнібал займався політичною діяльністю, зокрема займав посаду суфета, допоки у 196 р. до н. е. не був звинувачений в антиримській діяльності і змушений був відправитися у вигнання. У вигнанні Ганнібал служив радником при дворі Антіоха ІІІ і розробляв план війни проти Риму. У 190 р. до н. е. після поразки Антіоха ІІІ у битві при Магнезії знову був змушений тікати. Останній свій притулок Ганнібал знайшов у Віфінії, де у 183 р. до н. е. був зраджений місцевим правителем і не бажаючи здаватися римлянам, покінчив життя самогубством. Ганнібал вважається одним з найвеличніших військових стратегів в історії, а також стоїть в одному ряду з такими полководцями античності як Александр Македонський, Юлій Цезар та Пірр Епірський[2][3] .

Объяснение:

4,4(42 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ