Объяснение:
Візанті́йська культу́ра — історичний етап розвитку європейської культури епохи Середньовіччя; оригінальна культура, що склалася після розпаду Римської імперії на Західну й Східну. Спадкоємиця культури Стародавньої Греції, що водночас увібрала в себе багато із культур східних народів, що населяли території Візантії. Охоплює собою період існування Візантії від заснування Константинополя в 330 році і до щ хронологічних і територіальних кордонів. До заснування Візантійської імперії зачатки майбутнього її мистецтва формувалися в ранньому християнстві.
Після 1456 року, коли імперію було знищено турками, традиції візантійського мистецтва продовжували своє існування на Русі, на території сучасних Греції, Румунії, Сербії, Грузії, Болгарії.
2) экономический кризис, вызванный I Мировой войной
росли цены на товары, инфляция, голод
неудачи в 1 мировой и неправильная политика власти
3) рост недовольных властью, народ понимал всю пагубную сущность самодержавия, понимал, что монархия тормозит развитие страны
4) крепостное право.
Почему человек, от природы свободный, должен платить за свою свободу? (реформа Александра 2)
Монархия себя изжила, у народа закончилось терпенье.
5) Власть не поддерживала малый бизнес, оказывая поддержку только крупным предприятиям, что очень возмущало мелкую буржуазию. Назревало недовольство в этих слоях общества.