М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mrdanildanDan
mrdanildanDan
13.12.2021 06:16 •  История

Проанализируйте данные таблицы «отраслевая структура активного населения, 1970-1985 гг., %». каким образом менялась занятость в «тихоокеанских драконов»? куда приходили работники, откуда наблюдался их отток? почему?

👇
Ответ:
glo2
glo2
13.12.2021

Согласно этой таблице мы можем проанализировать структуру отрасли, в которой было занято население с 1970 по 1985 гг.

Итак, в 1970 г. наблюдался притоки населения в следующие отрасли:

Южная Корея – сельское хозяйство (49,6%)

Тайвань – промышленность (39,3%)

Сингапур – сфера услуг (48,6%)

1975 г.:

Южная Корея –сельское хозяйство (44%)

Тайвань – сельское хозяйство (29,5%)

Сингапур –сфера услуг (51,2%)

1980 г.:

Южная Корея – сельское хозяйство (32,2%)

Тайвань – промышленность (48%)

Сингапур – сфера услуг (47,9%)

1985 г:

Южная Корея – сфера услуг (38%)

Тайвань – промышленность (46,9%)

Сингапур – сфера услуг (51,5%).

 

За эти года наблюдался явный отток населения из следующих отраслей:

В 1970 г. в Сингапуре – в сельском хозяйстве (всего 03,1%).

В 1975 г. в Тайване – в промышленности (0,7%) и в Сингапуре – сельское хозяйство (02,0%).

В 1980 г. в Сингапуре – сельское хозяйство (01,5%).

В 1985 г. в Сингапуре – сельское хозяйство (00,5%).

 

 

 

4,8(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ТыУмНыЙ
ТыУмНыЙ
13.12.2021

починаючи з 1474 p., коли татари пограбували кам'янець, дунаєвець, галич і захопили 40 тисяч полонених, європейські та вітчизняні  літописи  й хроніки були наповнені повідомленнями про безкінечні бідування і грабунки, що приносили турки і татари в україну. у 1482 р. кримський хан з намови московського великого князя івана третього з великою ордою дійшов до києва, що був суперником москви, і «град взяв і огнем сожже. полону безчисленно взя, а землю києвську учинила пусту».

турки і татари вихором налітали на українські села і міста,  палили  їх, старих людей вбивали, а дітей, жінок і чоловіків забирали в полон - ясир. у 1498 р. з  галичини  і  поділля  вони забрали 100 тисяч людей. весь південь україни вони прагнули перетворити у «дике поле».

, грабіжники зв'язували захоплених  арканом  за шию та руки і під удари та посвист нагайок гнали до криму. полонили перш за все молодих селян, а також ремісників, купців. на кордоні ханства ясир ділили - розлучали рідних, б'ючи сильних і вбиваючи тих, котрі ослабли.

страхіття татарської навали стали особливістю життя україни, що потерпала від них протягом чотирьох століть. польсько-литовські урядовці, які володіли українськими землями, не захищали їх від татар, a інколи й продавали цілі округи для пограбування. це змушувало місцеве населення озброюватися та організовувати самооборону і розвідку. по всій україні на високих місцях були встановлені стрімкі вежі із смоляними діжками. у разі небезпеки смолу на вежах запалювали, і великі території відразу дізналися про прихід татар. попередження надавало змогу населенню міст і сіл вчасно організовувати самооборону

4,8(56 оценок)
Ответ:
красава005
красава005
13.12.2021

ответ:

територія харківської області знаходилась фактично під німецьким воєнним контролем, входила в оперативний район групи армій південь. харківщина була частиною рейхскомісаріату україна, на чолі якого стояв гауляйтер прусії еріх кох. нацистську політику геноциду на окупованій території харківщини втілювали в життя як військові, так і цивільні окупаційні органи влади.

объяснение:

кожен мешканець харкова особисто своїм життям відповідає за безпеку німецьких збройних сил і ставив на карту не тільки своє життя, але й життя всіх мешканців харкова.

населенню не вистачало їжі. і люди гинули від голода

у харкові не було ні електрики, ні радіо, не працювали водопровід і каналізація. продовольчі магазини були закриті. торгівля хлібом - заборонена

фашисти з окупованої території почали мобілізувати на роботу до німеччини підлітків.

на перших порах з метою інсценувати правосуддя на тіла вішаних таблички: покарання за вибух мін, покарання за перерізання телефонних дротів. але невдовзі почали вішати без будь-яких пояснень. фашисти розстрілювали, вішали, знищували в спеціально пристосованих автомобілях, душогубках, ні в чому не винних людей, в тому числі дітей, стариків, жінок.

4,7(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ