Влада магістратів поділялася на вищу (imperium) і загальну (potestas). До imperium включалися вища військова влада і право укладати перемир'я, право скликати сенат і народні збори і головувати на них, право видавати накази і примушувати до їх виконання, право суду і призначення покарання. Ця влада належала диктатору, консулам і преторам. Диктатор мав «найвищий імперіум» (summum imperium), який включав право засуджувати до страти. Вирок не підлягав оскарженню. Консулу належав великий імперіум (majus imperium) — з правом виносити смертний вирок, який міг бути оскаржений до центуріатних зборів, якщо він був винесений у Римі, і не підлягав оскарженню, якщо він був винесений за межами міста. У претора був обмежений імперіум (imperium minus) — без права засуджувати до страти. Влада potestas належала усім магістратам і включала в себе право віддавати розпорядження і накладати штрафи за їх невиконання.
1 .1870 – 1871 гг. были громадны. Франция превратилась в республику и потеряла две провинции. Северогерманский союз и южногерманские государства объединились в Германскую империю, территория которой была увеличена присоединением Эльзас-Лотарингии.
2.
18 января 1871 года в Версальском дворце было объявлено о создании Германской империи. Прусский король Вильгельм I был провозглашён кайзером (императором). Единство Германии было оформлено Конституцией, одобренной учредительным рейхстагом (парламентом) в апреле 1871
3
Камилло Бенсо Кавуру принадлежит большая заслуга в деле объединении Италии.
Джузеппе Гарибальди, который попытался объединить Италию под республиканскими лозунгами.
Виктор Эммануил II – сардинский король, который во главе своего правительства поставил Кавура и благодаря их совместным действиям они объединили Италию. Виктор Эммануил II после этого стал королём Италии.