1) Перша картинка - зашифроване ім'я Юрій
Друга картинка - номера літер української абетки, з яких складається слово "Котермак"
Третя картинка - Церква Святого Юра (якщо не помиляюсь)
Четверта картинка - Чумацький шлях, який відноситься до астрономії, а це сфера у якій працював Юрій
П'ята картинка - Краків (наприкінці 1468 або на початку 1469 вступив до Яґеллонського університету), Болонья (У Болоньї в 1478–1479 і 1480–1482 роках читав лекції з астрономії, З 1481 до 1482 року був ректором Болонського університету)
Шоста картинка - роки життя Юрія Котермака
2) Пазл розповідає про видатну людину Русі, а саме Юрія Дрогобича Котермака - великого астронома, який навчав свого предмету дітей в університетах.
3) 1. Котермак
2. Геніальний, майстерний
3. Вчити, вивчати, робити відкриття
4. Геніальна людина, гордість астрономії
4) Вибачаюсь, але не зможу(
Объяснение: Вибачайте за помилки, якщо вони є, шукав інформацію де тільки міг
1)Маргіна́л (від лат. margo — край, межа, кордон) — суспільний індивід — людина, що перебуває на краю, на межі різних систем — культур, соціальних цінностей, і яка зазнає їхнього суперечливого впливу. В індивідуальному плані — це особа, що має групову приналежність без групової ідентифікації.
2)Гендерна нерівність[1] (англ. Gender inequality) — це ситуація, коли жінки й чоловіки не є фактично рівними за правами, можливостями й уявленнями про них унаслідок сексизму. Донині жінки гірше за чоловіків представлені в багатьох областях, включаючи безпеку, освіту, можливості на ринку праці, політику, платню за рівноцінну роботу (гендерний розрив в оплаті), а також потерпають від гендерного насильства (насильство проти жінок).
Как не было у славян единой постоянной власти, так же не знали они разделения по сословиям или по богатству; это и понятно: сначала они жили родами, потом большими семьями, и каждый род, семья, сообща занимались всяким делом. Все, что добывалось ими от земледелия, скотоводства, пчеловодства и охоты, шло, главным образом, на собственную потребу семьи или рода, а, не для продажи на сторону. иноземного производства.