Из интернета
Объяснение:
1. Політика Російської імперії на українських землях у 1914-1917 рр.
Більшість українців по обидва боки фронту лояльно поставилася до імперських властей. Однак ані широкі мобілізації, ані самовідданість і героїзм українців не могли змінити політики імперій-поневолювачів щодо України.
Російський уряд передбачав, що український національний рух неодмінно призведе до відродження Української держави, тому максимально обмежував його розвиток, а початок Першої світової війни відразу ж використав для посилення репресій проти всіх виявів національного життя українців.
Ще 31 липня 1914 р. уряд запровадив військову цензуру й одночасно видав указ про заборону друку українською мовою, що призвело до знищення української преси. На Правобережжі, зокрема й у Києві, на початку війни був запроваджений воєнний стан, за якого будь-яка громадсько-політична активність українців каралася воєнними судами як ворожі владі прояви сепаратизму.
Окупаційна політика царизму в Західній Україні. Імперські політики бачили, які геополітичні перспективи розкриває перед ними здобуття Галичини, Буковини й Закарпаття. Одночасно вони усвідомлювали, що приєднання Галичини призведе до різкого збільшення в імперії свідомих українців, а це обов’язково посилить «небезпечний малоросійський сепаратизм».
ответ на прикладі Індії колонізації Індія з давніх часів привертало увагу покупців європейських монархів усіляких авантюристів португальці іспанці англійці французи намагалися закріпитися на півострові Індостан найбільшого успіху досягли англійська Ост індійська компанія яка стала Верховною владою на півострові Ост індійська компанія встановила систему податкового грабунку експлуатацію селян місцевих землевласників князів у 18 столітті основним товаром ідіть індійського експорту були високоякісні бавовняні тканини які виготовляли вручну мільйони індійські ткачів однак промислова революція зробила виробництво таких тканин у Європі дешевшими ніж в Індії стало вигідним позиції тканини з Англії витративши ринок збуту індійські ткачі опинилася на межі голодної смерті англійським пануванням наростало поширилися чутки що всі індійські хочуть повернутися в в християнство