М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
cbnybrjds
cbnybrjds
18.09.2021 18:13 •  История

Однажды незадолго до начала олимпийских игр спартанцы осадили враждебный им греческий город. весть об этом разнеслась по всей элладе и спартанцам запретили целых двадцать лет участвовать в играх чем это объяснить

👇
Ответ:
vasyav1337
vasyav1337
18.09.2021

Просто Олимпийские игры носили всегда миротворческий характер, и даже во время проведения игр, прекращались войны, а раз спартанцы решили повоевать перед началом их просто решили удалить из участия в играх.

4,5(50 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Nastya23160
Nastya23160
18.09.2021
1. В основном пользовались морским видом транспорта. Это наиболее быстрый и безопасный доставлять различные грузы.
2. Основной торговый партнер Руси - это Византия. Кроме того, торговля велась и с арабским миром, и с западной и центральной Европой.
3. Тюркоязычные племена Поволжья и Причерноморья. Хазары, печенеги, половцы, монголо-татары.
4. Не понимаю, о каком параграфе речь, но о равноправном характере отношений Руси и других государств говорят многочисленные династические браки между Русью и остальными государствами. Кроме того, Русь была христианской, что прибавляло ей веса на международной арене.
4,7(45 оценок)
Ответ:
nairchik
nairchik
18.09.2021
Філософія Відродження розвивалася на основі ідеології гуманізму, яка відображала нові різнобічні запити людської особистості. У гуманізмі епохи Відродження розрізняють такі етапи розвитку:
а) ранній (етико-філологічний, громадянський) гуманізм, що виник в Італії наприкінці XIV — в середині XV ст. у зв'язку з вивченням і викладанням риторики, граматики, поезії, історії, моральної філософії на основі класичної античної освіти;
б) пізній гуманізм, що постав в останній третині XV ст. унаслідок зміщення гуманістичних інтересів у теологію, натурфілософію, природознавство.
Через специфічні соціально-економічні умови в Україні впродовж XVI ст. поширювалися й розвивалися переважно ідеї раннього гуманізму. Із другої половини XVI ст. у зв'язку з посиленням національного, соціального і релігійного гніту з боку польської шляхти і католицької церкви українські мислителі, полемісти все частіше почали звертатися до проблем, які хвилювали представників пізнього Відродження, реформаторів. Якісно новий рівень розроблення цих проблем почався з організації науково-культурного центру в Острозі, Києво-Печерській лаврі, а особливо з відкриттям Києво-Могилянської академії.
Розвиток ренесансного гуманізму в Україні також відбувався поетапно:
1) до середини XVI ст. За основними типологічними ознаками він подібний до раннього італійського. Його представників цікавили суспільно-політична проблематика, питання етики й естетики;
2) друга половина XVI — початок XVII ст. Відбувалося інтенсивне розроблення ранньогуманістичних ідей, поєднаних з реформаційними та ідеями візантійського Відродження, активно формувалася історична самосвідомість українського народу, розвивався ідеал гуманістичного патріотизму;
3) друга третина XVII — початок XVIII ст. Гуманістичні ідеї все більше відокремлювалися від реформаційних, навіть офіційно відкидали їх.
Поширення ідей гуманізму в Україні в першій половині XVI ст. було спричинене соціально-економічним прогресом, що розпочався на українських землях наприкінці XV ст. і був зумовлений переходом феодалізму у фазу розвитку простого товарного виробництва. Піднесенню культури й освіти в Україні сприяв розвиток міст, їх економічної незалежності у зв'язку із запровадженням магдебурзького права.
4,7(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ