М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ннннннннр
ннннннннр
03.09.2020 04:37 •  История

Сообщение по на тему: парижский мир

👇
Ответ:
владосик13
владосик13
03.09.2020
Я нашла в интернете надеюсь что
Сообщение по на тему: парижский мир
4,5(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vikof
Vikof
03.09.2020
Легенды и мифы могут служить источниками по истории народов и государств. До нас дошли многочисленные легенды Древней Греции, но проблемой является сложность понимания того, что в них является правдой, а что ложью. Прежде всего, надо руководствоваться здравым смыслом, выделяя совершенно нереалистичные факты. К таким относятся описание мифологических сущест, богов, активно принимающих участие в жизни людей, описание чудес. Нужно помнить, что сами мифы пересказывались и переписывались в течение столетий, что приводило к их изменению. Нужно сопоставлять мифы и легенды с данными науки - описываемые события могут быть подтверждены археологическими и этнографическими исследованиями, можно обратиться к трудам первых древнегреческих деятелей истории как науки, которые первыми старались зафиксировать происходящие вокруг них события. 

Историческое исследования - это процесс анализа и выявления достоверных фактов в результате изучения исторических артефактов - мифологии, письменных источников, анналов и т.д.
4,8(49 оценок)
Ответ:
Дима99999910
Дима99999910
03.09.2020

1.На початковому етапі політика нацистів була спрямована на масову примусову еміграцію євреїв з підконтрольних ним країн. 24 листопада 1938 в газеті СС «Das Schwarze Korps» в статті «Євреї — що далі?»

До початку Другої світової війни Німеччину, Австрію і Чехословаччину залишило від 350 000 до 400 000 євреїв. З 235 000 єврейських іммігрантів в Палестині з 1932 по 1939 роки приблизно 60 000 були німецькими євреями.

8 вересня Гіммлер декларував негайну депортацію євреїв з території Рейху — чого раніше в період війни не відбувалося.

15 жовтня перший «юдентранспорт» відправився в Ліцманнштадт

18 жовтня була заборонена єврейська еміграція

1 листопада розпочалася будівництво табору смерті Белжець.

2.У Північній і Середній Італії, окупованих німецькими військами, керівництво рухом Опору здійснювали комітети національного визволення, що складалися як правило з представників демократичних партій. Деякі гірські райони Італії були очищені від окупантів і перетворилися на своєрідні "партизанські республіки", де повновладними господарями були партизанські бригади ім. Дж. Гарібальді.У Польщі рух Опору набув великого розмаху. Тут не існувало колабораціонізму (співробітництва) з німецькими окупантами ані як політичної, ані як економічної течії. Терор, геноцид, вкрай жорстокий окупаційний режим не створювали умов для співробітництва. Гітлерівська расистська доктрина мала однією з цілей знищення польської державності і польської нації. 22% населення (6 млн) гітлерівці встигли знищити. Великим впливом користувалися загони Армії Крайової, керовані з Лондона емігрантським урядом, і загони Гвардії Людової, створені Польською робітничою партією (комуністична партія). Обидва ці військові формування вели боротьбу з окупантами, хоча між ними існували серйозні розбіжності щодо тактики і стратегії у визвольному русі, майбутнього устрою Польщі, що переростали у відверто ворожі відносини.

Патріотичний і антинацистський рух Опору відіграв визначну роль у перемозі над фашизмом і нацизмом. Його учасники обирали різноманітні форми і засоби боротьби з коричневою чумою за свободу і незалежність своїх країн» У русі Опору брали участь люди різноманітних політичних і релігійних поглядів - радикали і республіканці, консерватори і демократи, комуністи і соціалісти, католики і православні, члени профспілок і безпартійні; люди різних рас і національностей, різних соціальних кіл» Багатьом з них судилося покласти життя на спільний вівтар Перемоги над ненависним ворогом.

4,5(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ