Звичай декорувати людське тіло виник на зорі формування людського суспільства як один з перших проявів його культури. Перші прикраси відомі з середини палеоліту і нараховують 135–100 тис. років[1]. Спочатку оздобою слугували прості частинки Всесвіту, яким приписувалися магічні властивості: квіти, пір'я, дерево, кістка, камінь, малюнки на тілі тощо. Археологічні знахідки з території України вказують, що вже принаймні 20 тис. років тому місцеві жителі володіли мистецтвом різьби по кістці (браслети із ікла мамонта із Мізинської стоянки), та виготовляли намисто із мушель. Між тою далекою добою і сьогоденням простягається період, впродовж якого розмаїття культур народжувалися, розвивалися, згасали, мігрували територією сучасної України, залишаючи за собою унікальні духовні та матеріальні надбання, серед яких, зокрема, і розмаїття прикрас.
ответ:1.По своим природным условиям материковая древняя Греция делится на три части: Северную древнюю Грецию, Среднюю и Южную. Северная Греция — это суровый горный край. Здесь нередко бывают дожди и снежные метели. Самая высокая гора — Олимп (почти три километра высотой).
2.Минойская цивилизация - эгейская цивилизация бронзового века, которая возникла на острове Крит и процветала в 2700-1450 гг. до н.э. В начале 20-ого века её вновь открыли благодаря работе британского археолога Артура Эванса. Первые жители поселились на Крите еще в 128 000 году до н.э., в эпоху среднего палеолита. Цивилизация не существовала до 5000 г. до н.э., о чём свидетельствуют первые признаки развитого сельского хозяйства, положившие начало цивилизации. Минойская культура датируется 27 веком до нашей эры.
3.ХІ-ІХ век до нашей эры в истории Греции принято называть гомеровским периодом. Связано это с тем, что два величайших литературных произведения Гомера описывают общественную, экономическую и культурную жизнь греческой нации того времени.
4.Блин я не помню, загугли в инете.
Объяснение: