М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
КатюшаШамец
КатюшаШамец
12.04.2023 00:58 •  История

Внаcтоящее время москва -столица нашей родины. а всегда ли она носила почетное звание столицы?

👇
Ответ:
Enot3106
Enot3106
12.04.2023
Нет . в 1918г. это был Петербург ,а Москву перевели из-за наступления немцев .
4,6(64 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alya159
alya159
12.04.2023
Світ не завжди такий, яким ми звикли вважати. На схилі яру, в кущах, засіли двоє бандитів з іржавої трилінійної гвинтівки. Один - досить мерзенного виду бомж з крючкованым носом і всклоченнимі волоссям. Рвані джинси, валянки і коричнева куртка з стирчить з дірок синтепоном. Залисину на лобі. Він сидів на шматку фанери і діловито виколупував паличкою з банки якесь червиве вариво. Інший - грязнущий стариган у засмальцьованій спецівці і утыканной вороньими пір'ям фетровому капелюсі, курив люльку, а заодно провітрений шкарпетки на гілках. Поруч лежали обгризені кістки ховрашка - вчорашній вечерю. Ще диміли вугілля. Серед заростей чортополоху крутилася мошкара, мурашки, снували туди-сюди.. . як воші в їх одязі. Деякі кажуть, що воші схожі на маленьких крабиков.. . - И! ! Ыыы! - раптом закричав старий, тикаючи тремтячими пальцями в небо. Його увагу привернула з'явилася на горизонті темна точка, занадто велика для відомих йому птахів. Бомж кинув банку на землю, надів окуляри з гумкою від трусів замість дужок і став дивитися в них. Зір він посадив не від старанного читання або роботи, а від дешевої сивухи з метанолом. Через кілька місяців зовсім осліпне. Але зараз він зумів розглянути те, чого так злякався старий. Це була не птах, а якийсь малозрозумілий літальний апарат у формі півмісяця з дещо загостреним передом. Не було видно ні гвинтів, ні вихлопу реактивних двигунів. Він летів повільно і абсолютно безшумно.. . Такі часто кружляли над останцями. А потім люди знаходили на полях дивні кола, выжженые плями.. . Іноді з'являвся великий, схожий на трикутник об'єкт зі згладженими вершинами, можливо, дальній бомбардувальник. У його носовій частині деякі бачили світлий круг. Один раз бачили величезну схожу на шеврон штуковину з п'ятьма двигунами - "важкий пятимоторный бомбардувальник". Апарати намагалися збити з завзятістю, гідною кращого застосування.. . Ось і зараз стариган вже готував зброю. Реакція була негайною: розрахунок прочумався і приготувався до атаки. Враховуючи вкрай малу швидкість невідомої машини, прицілювання не складало труднощів. Відстань - близько 1 кілометра, висота 500-600 метрів.. . Подумки зробивши поправку на швидкість руху об'єкта, бомж вистрілив. Кущі заволокло їдким димом, прорывавшимся крізь зношений затвор. Та й патрони явно самим безпосереднім чином ставилися до кулемета ШКАС. Старий закрив обличчя капелюхом і з страшним, майже звірячим ревінням втік у кущі. Він корчився в судомах, тремтів і каркав, роздираючи обличчя нігтями.. . Постріл, ще, ще, ще. Бомж почав гарячково запихати новий патрон - але було вже пізно - об'єкт різко набрав висоту і зник. Двоє швидко зібрали майно і побігли геть.. .
4,4(63 оценок)
Ответ:
Аля19251
Аля19251
12.04.2023

ответ:Людвіг ван Бетховен народився 16 грудня[7]. 1770 року у сім'ї придворних музикантів у м.Бонн. Батько, будучи обдарованою людиною (придворний музикант, викладав вокал, теорію музики та гру на клавесині), дуже невміло розвивав музичні здібності хлопчика.

Бетховен розпочав свою трудову діяльність професійного музиканта у дуже юному віці. В 1782 році (під час від'їзду Нефе) виконував обов'язки придворного органіста, а вже у тринадцять років Бетховена зарахували клавесиністом у придворний оркестр. З 1788 року Бетховен проводить ще й приватні уроки, адже на його юнацькі плечі «впав» тягар утримування родини. Та все ж більшу частину свого часу Бетховен присвячував творчості. Писав він досить повільно.

У пізній творчості Бетховена найбільше виділяється тяга до філософсько-піднятого відображення дійсності, поглибленого мислення

Після певної перерви у творчості в музиці Бетховена з'являється новий стиль. П'ять останніх фортепіанних сонат, дві сонати для віолончелі ор.102, «Багателі» ор.126, фуга для струнного квінтету, «33 варіації на вальс Діабеллі», Дев'ята симфонія, «Урочиста меса», п'ять квартетів. Глибина думки, рішуче, сміливе новаторство, характерні для всієї творчості Бетховена. Думка про Дев'яту симфонію зародилася ще в роки кризи, але за реалізацію композитор взявся лише у 1822 р.

Всі сонати Бетховена відрізняються одна від одної. Деколи композитор не дотримується традиційних тональних співвідношень.Єдина опера Бетховена — «Фіделіо» (1805–1814). Вона — одне з найзначніших явищ у музично-драматургійному мистецтві XIX ст.Фортепіанний спадок Бетховена також зберігає у собі 3 збірки багателей, понад 20 циклів варіацій, 4 рондо, близько 40 маленьких фортепіанних п'єс (вальси, лендлери, екосези, менуети). Перше місце серед цих творів займають варіації. Бетховен починав свою фортепіанну творчість з варіацій і ними ж закінчив її. Після сонати це була найулюбленіша із форм.

Объяснение:

4,5(33 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ