М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
228alex777
228alex777
09.08.2022 07:57 •  История

Какие внешние факторы позволили галицко-волынской земле достичь успеха в развитии? 1)наличее слабых соседей 2) приток населения из других земель 3) отсутствие кочевников 4) отдаленность от других земель 5) торговые пути

👇
Ответ:
Egorka200308
Egorka200308
09.08.2022

Торговые пути были придуманы для того чтобы было легче возить какие-то товары

Объяснение:

Чтобы проехать через торговые пути нужно было предъявить специальные документы на разрешение торговли

4,5(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SoktoevTimur
SoktoevTimur
09.08.2022

.

Ілюстрація_1.jpgМісто Вінниця та його територіальна громада мають славну багатовікову історію. Залишки стародавніх городищ свідчать про те, що його територія була населеною з глибокої давнини. За існуючою історіографічною традицією датою заснування міста вважається 1363 рік, коли після перемоги у битві на Синіх Водах (1362) великий литовський князь Ольгерд, звільнивши Поділля з-під золотоординської залежності, створив Подільське князівство під рукою князів Коріатовичів і наказав укріпляти місцеві поселення. У 1393 році удільне Подільське князівство було ліквідоване, а у місті призначено першого вінницького старосту. Водночас формувалась міщанська громада, існування якої юридично було визнано у середині ХV століття. Вінниця мало право власності на міську землю, торги та ярмарки, торгово-промислові заклади та інші самоврядні права. З початку ХVІ століття міщани регулярно обирали війтів для управління містом.

Vinnytsya old 1.jpgЗа Люблінською унією (1569

4,5(31 оценок)
Ответ:
Алисмит
Алисмит
09.08.2022

СЕРГІЙ КОРОЛЬОВ (1906-1966)

Видатний вчений, українець, що став першим головним конструктором ракетно-космічних систем в Радянському Союзі. Академік АН СРСР. Під його керівництвом було запущено першу міжконтинентальну балістичну ракету, перший штучний супутник Землі, відбувся перший політ людини в космос та вихід людини в космос.

Народився Корольов у Житомирі в сім'ї викладача гімназії. З самої юності його стихією була авіація. Вже у 17 років він спроектував свій перший планер. А для цього прочитав купу книг, частину з яких опанував в оригіналі — німецькою мовою.

В роки Сталінських репресій Корольов був звинувачений у шкідництві і заарештований. Відсидів у Бутирській в’язниці, де піддавався тортурам. Навіть після виходу з в’язниці довгий час йому доводилося працювати в камерах КДБ.

4 жовтня 1957 року під керівництвом Сергія Корольова Радянський Союз вивів на навколоземну орбіту перший штучний супутник землі.

Завдяки Корольову в космосі побували перша тварина і перший екіпаж, а ще — відбувся перший радіозв’язок між двома пілотованими кораблями. Апогей ученого — 12 квітня 1961 року, коли вперше у світі був здійснений політ людини в космос, і Юрій Гагарін став світовою знаменитістю. Перший вихід у відкритий космос теж відбувся завдяки Корольову, який у 1965 році здійснив космонавт Олексій Леонов.

Досягнення Сергія Корольова у космічній галузі порівнюють із заслугами Ейнштейна у фізиці. Його ім’я було засекречене, тому у всіх матеріалах називали Корольова просто Генеральним конструктором.

4,4(44 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ