Сословия
Российская империя
Область войска Донского
Кубанская и Терская области
Российская империя
Область войска Донского
Кубанская и Терская области
В тысячах человек
В процентах
Дворяне, чиновники, лица духовного звания христианских исповеданий, почетные граждане, купцы
3063,3
49,4
41,5
2,4
1,9
1,5
Мещане
13386,4
244,9
308,1
10,7
9,5
10,8
Крестьяне
96916,6
1222,6
1428
77,1
47,7
50,1
Войсковые казаки
2908,8
1026,3
934,5
2,3
40
32,8
Все остальные
9364,8
21,1
140,7
7,5
0,8
4,9
Всего
125640
2564,2
2852,8
100
100
100
Объяснение:
Движущими силами казахского народного восстания были скотоводы, которые хотели чтобы земли делились не только между богатыми семьями. Орды испытывали нехватку нехватку земель. Заметно усилился налоговый гнет со стороны хана Жангира. Им был установлен единый налог который собирался в его пользу. И царское правительство практически не обращало на это внимание. Главной целью людей было добиться справедливости между богатыми и бедными. Восстание носило антиколониальный характер. Хана и его окружение народ рассматривал как представителей царской администрации. Люди собирали жалобы петиции которые Исатай Тайманулы использовал для разоблачения политики Жангира. Хан был вынужден выслушать его и обещать решить все проблемы.
Объяснение:
Возможно тут плоха формулировка, но у вас всегда есть голова на плечах, поэтому вы можете изменить формулировку и сократить текст
Навіщо потрібна така наука як історія, чому її вивчають у школі ? Адже все, що відбувалося у віках, вже минуло . Всі ці битви , історичні процеси начебто стали неактуальні. Навіщо нам знати про них?
Я замислився над цим питанням та дійшов такого висновку . Наука історія зберігає у своїй пам'яті події давно минулих днів. Це наша культурна спадщина . Ми знаємо , що в нашої країни існує минуле, що у нас є коріння, а наш народ має своїх героїв . В спадок від предків ми отримуємо багату культуру, історичну пам’ять.
Мобільні телефони , автомашини , книги , мудрі вислови великих людей , моральні принципи , за якими живуть люди - це все наша історична спадщина. Історія допомагає нам дізнатися , що все це не з'явилося нізвідки. Ми можемо дізнатися, як люди створювали свою культуру , як вони жили до цього , які труднощі їм довелося подолати . Наприклад , при винаході електричної лампочки або на шляху до демократії.
Але навіщо вивчати історію докладно, вчити дати, запам'ятовувати історичних особистостей? Наприклад , вчинки царів та гетьманів, які давно померли? Тому що історія дає нам загальну картину світу. Ми бачимо причини і наслідки подій та замислюємося над ними. Наприклад, те, що міжусобні війни призводять до розрухи в країні. Значить, краще в них не вплутуватися . Культ особистості призводить до жорстокої тиранії. Значить , краще такого не допускати. Історія дає нам уроки на майбутнє , щоб ми враховували їх на практиці.
А ще історія цікава. Цікаво знати , як колись зовсім по-іншому жили люди. В них були інші погляди, звичаї, традиції. Хтось вірив в ідолів , хтось поважав святу інквізицію, хтось вважав , що митися достатньо раз на рік. У їхніх будинках все виглядало зовсім інакше , ніж звикли зараз ми. Цікаво знайомитися з думками цих людей , які донесли до нас історичні книги. Історія розширює картину світу людини.