М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aikab03
aikab03
02.11.2022 22:28 •  История

"+" и "-" развития индустриального общества

👇
Ответ:
zybi
zybi
02.11.2022
Минусы:

Индустриальное общество (промышленное общество)- это стадия развития общества, сменяющего традиционное,аграрное общество.Формирование индустриального общества связано с распространением крупного машинного производства, утверждением рыночной экономики и возникновением социальных групп предпринимателей и наемных работников.в 50 - 60-х гг. 20 века

Плюсы:
Человек развил себя, общество и все в округе, в том числе машинную технику и много другого.
4,8(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dnyagu
dnyagu
02.11.2022

Объяснение:

Нові капіталістичні відносини, що зародилися в кінці XVIII – першій половині XIX ст., наполегливо вимагали ліквідації кріпосного права, яке стало гальмом подальшого економічного розвитку. Ще більше поглибила ці протиріччя Кримська війна (1853–1856 pp.), яку Росія програла.З січня 1857 р. було створено Таємний комітет, пізніше перейменований на Головний комітет у селянській справі.19 лютого 1861 р. цар Олександр II видав маніфест про скасування кріпосного права та "Загальне положення про селян, звільнених від кріпосної залежності". За цими документами, селяни ставали особисто вільними, але за поміщиками залишалося право власності на землю.У ході аграрної реформи територія України була поділена на регіони за специфікою проведення: 1) общинне землеволодіння (губернії Новоросійського краю); 2) подвірне землекористування (Лівобережна Україна).Реформою було збережене велике поміщицьке землеволодіння. Селяни отримали економічні права (купувати нерухомість, займатися торгівлею і промислами, зводити фабрики).
4,6(32 оценок)
Ответ:
Цоніма
Цоніма
02.11.2022
Данило Галицький брав участь у битві з монголами на Калці у 1223 р.
У 1238 році Данило здобув галицький престол.
Навесні 1238 р. Данило розгромив тевтонських лицарів-хрестоносців під Дорогичином,
У 1239 р. Данило Галицький оволодів Волинню, Кисвом, посадив у Кисві свого намісника восводу Дмитра, став великим князем Київським.
Проте поширити свою владу на всю Галичину BIн зміг після перемоги в битві під Ярославом у 1245 р. він переміг обсднані сили поляків, угорців галицьких бояр
Укріплював старі міста, заснував нові (Холм 1237 р., Львів 1256 р.). Холм деякий час був столицею ГВД;
Коли у 1241 р. в князівство вторглися монголо-татари, пд ударами яких впали міста Галич, Володимир, Кам'янецьта ін., князь Данило Галицький визнав себе васалом золотоординського хана, сам особисто іздив до Золотої Орди (1245 р.), щоб уникнути подальшого розорення земель; Васал- підлегла і залежна особа чи держава від свого сюзерена. Сюзерен -великий феодальний правитель (пан, господар, сеньйор).
3 метою протистояння монголотатарам прийняв корону від Папи Римського (1253 р.). ставши першим українським королем. Коронація пройшла в Дорогочині. Коронувався, щоб отримати до від Папи для боротьби з монголами, але бажаної до не отримав.
Данило намагався воювати проти монгольсыких ханів Ккуремси та Бурундая, але безустішно.
4,4(24 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ