М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Nadia2829
Nadia2829
04.03.2021 02:46 •  История

Какая организация была создана после распада некоторыми бывшими советскими республиками?

👇
Ответ:
Содружество Независимых Государств - СНГ .
4,5(57 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
пума060
пума060
04.03.2021

Розселення слов’ян

Писемні джерела І тисячоліття до н. е. фіксують розселення слов'ян на межі лісової і лісостепової зон у межиріччі Дніпра і Верхньої Вісли. Це підтверджують і нові археологічні матеріали (які до того ж свідчать про спадкоємність матеріальних пам'яток у цьому регіоні), і лінгвістичні дані.

Згідно з археологічними дослідженнями, починаючи із середини І тисячоліття до н. е. слов'яни поділялися на східних і західних. Тоді ж формувалась і південна група слов'ян. У першій половині І тисячоліття до н. е. у південних районах Східної Європи крім слов'ян жили також пізні скіфи, сармати, готи, фракійці, які у IV-V ст. відійшли на південь і південний захід або ж були асимільовані слов'янським населенням.

Візантійські автори VI ст. Прокопій Кесарійський, Менандр Потиктор, Маврикій Стратег знали слов'ян під назвою венедів, антів та склавінів і характеризували їх як численний народ, який брав активну участь в історичних подіях Південної і Південно-Східної Європи.

Анти (східні слов'яни), очевидно, були предками українців. Вони жили між Віслою, Карпатами і Дніпром, згодом дійшли до Дону і Чорного моря. Анти ходили походами на Візантію до Константинополя. Вони не підпорядковувалися волі однієї людини, а всі справи вирішували на віче.

У той же період на зміну гунам приходять нові кочові орди: болгари, за ними авари. Тюркська орда болгар з'явилася в Європі наприкінці V ст. Частина їх заснувала своє царство на Волзі, а решта вже в VI ст. пройшла на нижній Дунай і оселилася там у колишній римській провінції Мезії.

Авари, або обри, як їх називав найдавніший вітчизняний літопис, у середині VI ст. прийшли від Каспійського моря і оселилися на півдні України поблизу Азовського моря. У другій половині VI ст. вони заснували державу на середньо-дунайській рівнині, звідки нападали на візантійську область, на антів та інших сусідів.

Назва "анти" проіснувала недовго, до початку VII ст. Після 602 р. вона щезла з історичних хронік. Згідно з однією з історико-лінгвістичних версій у процесі розселення на Балканах анти змішалися зі склавинами і далі були вже відомі під спільною назвою "слов'яни".

4,7(73 оценок)
Ответ:
ileanka1
ileanka1
04.03.2021

гай юлий цезарь – один из величайших полководцев и государственных деятелей рима и всех времен. сын отца, носившего то же имя, и блестяще образованной аврелии, он родился 12 июля 100 до р. x., а умер 15 марта 44 года. цезарь происходил из древнего патрицианского рода, считавшего своим родоначальником троянца энея. среди учителей его называют риторов м. антония гнифона и аполлония (молона) с родоса. вождь римских аристократов (оптиматов) сулла преследовал молодого цезаря, близкого родственника своего политического врага, главы демократов (популяров) мария. несмотря на юность гая юлия, сулла считал его человеком опасным. он говорил, что в «этом мальчишке сидит сотня мариев». только настоятельным просьбам влиятельной родни сулла не подверг цезаря проскрипциям. тем не менее, молодому человеку пришлось тогда уехать в азию. лишь после смерти суллы (78) цезарь вернулся в рим, но вскоре опять его покинул, чтобы усовершенствоваться в красноречии у ритора аполлония на родосе.

4,4(3 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ