М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
revkova5a
revkova5a
03.02.2020 02:19 •  История

Свопросами: ,,отличительные особенности андроновской культуры какие? '' ,,отличительные особенности срубной культуры какие? '' заранее

👇
Ответ:
nastyagorcha
nastyagorcha
03.02.2020
Отличительные черты андроновской культуры:Зарождался яйлажный тип скотоводства именно у андронов, Хозяйственная жизнь была основана на кочевом скотоводстве

Отличительные черты срубной культуры:
основной отличительной чертой срубной культуры принято считать скотоводство
4,6(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
arinadamnyanova
arinadamnyanova
03.02.2020

ответ:«Монархия разрушена до основания, однако это разрушение имеет место лишь фактически, но не юридически. ... При монархии же ситуация в значительной степени иная: «источником всякой политической и гражданской власти является сам государь», однако природу монархического правления составляют «власти посредствующие, подчиненные и зависимые» - это, помимо прочего, прерогативы сеньоров, дворянства, духовенства и городов. Не менее важно и иное: при Старом порядке доминировало представление о том, что перечислить права короля - уже само по себе означает ограничить их.

Объяснение:

4,7(70 оценок)
Ответ:
AvgustinaQueen
AvgustinaQueen
03.02.2020

Конституція значно обмежувала права гетьмана, передбачала створення представницького органу – Генеральної ради. У ній було закладено підвалини принципу поділу влади на виконавчу й судову гілки, впроваджувалася виборність посад.

2.Генеральна військова рада бере початок від зборів козацького війська, на яких до 1648 року обирали гетьмана, козацьку старшину, обмірковували військові і станові справи. Генеральна військова рада була органом прямого народоправства, нагадуючи віча доби середньовіччя. Участь у генеральній військовій раді могли брати всі, хто належав до козацького стану, зокрема, знатні військові товариші і старшина, іноді — делегації від міщан, запорожці, в окремих випадках — селяни (так звана чорна рада). Число присутніх доходило до кількох тисяч.  

Постійного місця зборів генеральної військової ради не було. Найчастіше вона збиралася на річці Росаві (Київщина) та в Переяславі. Генеральну військову раду скликали окремими універсалами гетьмани і самі їх проводили. Правильного голосування не було, рішення приймалися за згодою більшості, що її можна було встановити на око.  

Генеральна військова рада обирала гетьмана і вищу козацьку старшину, розглядала питання війни і миру, обговорювала зовнішньополітичні справи, а іноді й справи внутрішньої політики та судочинства. Компетенції Генеральної військової ради частково збігалися й конкурували з компетенціями гетьмана і Ради Старшини.  

Під кінець 17 століття Генеральна військова рада втратила значення центрального державного органу на користь гетьмана і Ради Старшини. У 18 столітті Генеральна військова рада стає лише формою урочистого військового параду при обранні нового гетьмана.  

В лютому 1750 року відбулась остання Генеральна військова рада, на якій було проголошено гетьманом України Кирила Розумовського.

Объяснение:

4,5(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ