М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
posaliza170401
posaliza170401
04.01.2020 08:44 •  История

1) докажите, что константинополь являлся торговым и ремесленным центром 2) купцы каких стран могли добраться до константинополя по суши? какие по морю? 3) по каком храме упоминается в документе вспомните при каком императоре в каком веке был построен этот храм

👇
Ответ:
KoRiiZa
KoRiiZa
04.01.2020
1) Являлся торговым и ремесленным центром, когда до феодальной раздробленности существовал очень "популярный" у жителей Скандинавии путь "Из Варяг в греки" - викинги по рекам русской земли добирались на своих кораблях до Византии и торговали в ней, преимущественно как раз - таки в Константинополе. Так же после походов Вещего Олега русские купцы, торговля которых по договору между Олегом и Византийским Императором была очень выгодной, так же посещали Константинополь.
2) По морю могли добираться только арабские или египетские купцы, которым проще было доплыть до столицы по средиземному морю. Опять же, варяги по пути "из варяг в греки" пол пути тратили на передвижение по рекам и пол пути по передвижение по суше. Русские купцы могли же добираться по суше, хотя по рекам до Константинополя тоже плавали.
3) -
4,6(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
giunel041
giunel041
04.01.2020

Схоластика (від школа) — панівний у середньовічній Європі філософський і педагогічний метод.

Ще у кінці V — на початку VI ст. склалася система освіти Середньовіччя. В школах викладання будується відповідно до системи «семи вільних мистецтв», в обмеженому вигляді — тридоріжжя, чотиридоріжжя. Саме в цих школах зароджується система середньовічної філософсько-теоретичної думки — схоластика. Трохи пізніше, у XII ст., виникають перші університети, на базі яких формується класичний вид схоластики.

Схоластика — це тип релігійної філософії, для якого характерне принципове панування теології над усіма іншими формами пізнання, знання. З іншого боку, схоластика є методом, що полягав переважно у перегляді та порівнянні висловів попередніх мислителів і Біблії та виведенні нового синтезу. Витоки схоластики можна знайти у пізньоантичній філософії, насамперед — у Прокла, який абсолютизував дедуктивізм (шукав відповіді на всі питання, виходячи з текстів Платона). Значного впливу схоластика зазнала з боку антично-грецької діалектики, а також науки та логіки в розумінні Аристотеля.

У повсякденному спілкуванні схоластикою часто називають знання, відірвані від життя, які засновані на абстрактних міркуваннях, що не перевірялися досвідом.

4,8(75 оценок)
Ответ:
Nilufar777
Nilufar777
04.01.2020

Интернет в там все есть

Объяснение:

Відро́дження, або Ренеса́нс (фр. Renaissance — «Відродження») — культурно-філософський рух кінця Середньовіччя — початку Нового часу, що ґрунтувався на ідеалах гуманізму та орієнтувався на спадщину античності.

Гуманізм (лат. humanitas — «людяність», humanus — «людяний», homo — «людина») — це філософська та етична позиція, яка надає особливого значення цінності людей та сприянні людям (як індивідуумам, так і групам), і в загальному віддає перевагу критичному мисленню та доказам (раціональним та емпіричним) над прийняттям догмату або забобонів.

4,4(81 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ