М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
АльфисГугу
АльфисГугу
24.01.2023 20:57 •  История

Сообщение по теме как финикийцы похищали людей

👇
Ответ:
апнг1
апнг1
24.01.2023
Только женщин
Как финикийцы похитили женщин

(По рассказу древнегреческого историка Геродота)

Финикийцы прибыли в греческий город. Они выставили товары на продажу. На берег моря среди многих женин пришла и дочь местного царя Ио. Женщины поднялись на корабль и покупали товары. Тогда финикийцы по условному знаку набросились на женщин. Большинство их бегством. Ио же с несколькими другими они захватили и поспешно отплыли.
4,5(31 оценок)
Ответ:
Финикийцы занимались мореплаванием,они стали первыми торговым народом,торговля началась морским разбоем,они грабили соседние берега,похищали людей и продавали их в рабство,потом они стали обменивать людей на товары.
4,5(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Mercedess65amg
Mercedess65amg
24.01.2023
Движение неприсоединения — международное объединение развивающихся государств, в основу политики которого положено неучастие в военно-политических блоках.
Де­ление стран на «ми­ры» по­яви­лось в ми­ровой по­лити­ке во вре­мя хо­лод­ной вой­ны меж­ду США и СССР и со­путс­тво­вав­шей ей гон­ки во­ору­жений. Стра­ны, на­ходя­щи­еся в со­юзе с ка­пита­лис­ти­чес­ки­ми стра­нами и НА­ТО, счи­тались стра­нами пер­во­го ми­ра. Ком­му­нис­ти­чес­кие стра­ны во гла­ве с Со­вет­ским Со­юзом, свя­зан­ные Вар­шав­ским до­гово­ром, на­зыва­ли стра­нами вто­рого ми­ра.

А те стра­ны, ко­торые не бы­ли ни с те­ми, ни с дру­гими, счи­тались стра­нами треть­его ми­ра. Они час­то выс­ту­пали в ка­чес­тве «аре­ны» для де­монс­тра­ции стра­нами двух дру­гих групп сво­ей во­ен­ной мо­щи.

Со вре­менем по­нятие «стра­ны треть­его ми­ра» ста­ло си­нони­мом сла­бораз­ви­тых и бед­ных стран. В нас­то­ящее вре­мя в ми­ровой по­лити­ке ис­поль­зо­вание это­го тер­ми­на счи­та­ет­ся не­кор­рек­тным: не­вер­ным и не­веж­ли­вым.
4,5(83 оценок)
Ответ:
AlexPvP
AlexPvP
24.01.2023

Объяснение:

Англія, Франція, Німеччина та Україна: економічна історія. Реферат

У рефераті подано відомості про економічну історію Англії, Франції, Німеччини та України в ХІХ - ХХ століттях

Англія. В останній третині XIX ст. в Англії почали знижуватися темпи промислового виробництва. Інтенсивний процес індустріалізації США, Німеччини, Росії, Японії зумовив виникнення нових центрів промислового виробництва. Англійська промисловість почала втрачати іноземні ринки збуту. Водночас американські та німецькі товари, дешевші та кращі за якістю, потрапляли на внутрішній ринок країни.

Головною причиною відставання Англії було поступове фізичне і моральне старіння виробничої бази британської промисловості. Англійські фабрики та заводи були збудовані ще в кінці XVIII - першій половині ХІХ, ст. і оснащені машинами та механізмами доби промислового перевороту. Вони неспроможні були виготовляти таку кількість виробів і такої якості, як американські та німецькі, що базувалися на ефективнішій виробничій основі, створеній науково-технічним процесом останньої третини XIX ст.

Технічна модернізація англійської промисловості була вкрай необхідною, але надзвичайно дорогою і складною, вона вимагала додаткових капіталовкладень, Англійські підприємці та банкіри віддавали перевагу експорту капіталу за кордон, в колонії та залежні країни, в яких наявність дешевої робочої сили забезпечувала їм високі прибутки. Вивіз капіталу був бажаним також з огляду на зростаючі потреби в колоніальній сировині - нафті, руді, кольорових металах, каучуку та ін.

Тим не менше, в англійській промисловості поступово відбувалися структурні зміни. Як і в США та Німеччині, в Англії високими темпами розвивалися галузі важкої промисловості, особливо сталеплавильна, електротехнічна, хімічна. Вони випередили традиційно розвинені галузі - видобуток вугілля, виплавку чавуну, переробку бавовни. На розвитку англійської промисловості позначалась слабка енергозабезпеченість країни.

Процес монополізації промисловості в Англії проходив повільніше, ніж-в США та Німеччині, тут тривалий час зберігалися дрібні та середні підприємства. Банківський капітал випереджував промисловий за темпами концентрації і централізації. Напередодні першої світової війни 27 великих банків Англії володіли 86% усіх вкладів. Надлишковий капітал Англія інвестувала в економіки своїх колоній, які на початку XX ст. у 100 разів перевищували розміри метрополії.

Інвестиції направлялися, як правило, у виробничу сферу - будівництво підприємств, шахт, портів, доріг і т. ін. Англійські монополії в колоніях та напівколоніях відігравали роль важливого механізму переливання капіталів і технологій, будували транспортні комунікації, створювали соціальні інституції, готували місцеві кадри для підприємницької діяльності.

У французькій промисловості також необхідно було міняти застаріле фабрично-заводське обладнання, що вимагало значних капіталовкладень. Тим часом французькі капітали експортувалися і становили 30% світових інвестицій. За даними на 1908 р. у французьку промисловість і торгівлю було вкладено 9,5 млрд. франків, в облігації та закордонні цінності - 104,4 млрд. франків. Вивіз капіталу в колонії та напівколонії давав величезні прибутки.

Відсталою порівняно із США та Німеччиною була й структура французької економіки. Скорочувалися потужності металургії, вугільної та інших галузей промисловості. Успішно розвивалася легка промисловість. Перед Першою світовою війною Франція залишалася аграрно-індустріальною країною.

Перемога над Францією, анексія Ельзасу та Лотарингії (промислове розвинутих провінцій), контрибуція у розмірі 5 млрд. франків сприяли економічному зростанню Німеччини. Різко збільшилися інвестиції у промисловість. Масово виникають нові заводи і фабрики.

Велике залізничне будівництво (у 1870-1875 рр.) щорічно вводилося 1500-2000 км шляхів) стимулювало розвиток металургії, добувної промисловості. Німецька металургія поступалася лише американський. Важлива роль належала машинобудуванню, зокрема виробництву двигунів внутрішнього згоряння. Успішно розвивалися нові галузі промисловості: хімічна, електротехнічна, автомобілебудівна.

Промисловість і сільське господарство України були вщент зруйновані. Лише прямі збитки, завдані народному господарству республіки, склали величезну суму - 205 млрд. крб., - яка в п'ятеро перевищувала державні витрати на будівництво нових заводів, фабрик, електростанцій, шахт та інших підприємств у роки довоєнних п'ятирічок. А загальні втрати, яких зазнали населення та народне господарство України, склали астрономічну цифру - майже 1,2 трлн крб.

Подробнее - на -

4,6(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ