М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ДашаСалина
ДашаСалина
10.04.2022 18:57 •  История

Какой первый город который александр македонский сделал своей столицей

👇
Ответ:
evgeniya64
evgeniya64
10.04.2022
Вавилон
4,5(83 оценок)
Ответ:
daniillopunov16
daniillopunov16
10.04.2022
ответ: Вавилон.

Удачки тебе в жизни))
4,5(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mayorovagelya
mayorovagelya
10.04.2022
Кёнеургенч располагается на земле древнего Хорезма, в 480 км к северу от столицы Туркмении — Ашхабада, вблизи старого русла Амударьи. Он был одним из крупнейших городов Великого шёлкового пути. Дата его основания неизвестна, но остатки старейшей крепости города «Кыркмолла» (туркм. Kyrkmolla — Сорок мулл) относят к античному периоду (II—V века н. э.). Город упоминается в священной книге зороастрийцев «Авесте» под названием Урва (Урга). В кангюйский период он был известен как Хангирд (Хаджирд). В 305—995 годах Кёнеургенч был в составе государства, возглавляемого династией Афригидов. В середине VIII века город попадает под власть арабов. После арабской экспансии он получил название Гургандж. В X веке на правобережье Амударьи правили Афригиды, подчинявшиеся саманидам. Так возникло северохорезмское государство Ургенчский эмират, столицей которого и являлся этот город. В Саманидской империи он уступал по величине лишь Бухаре.
4,7(78 оценок)
Ответ:
Julieta11
Julieta11
10.04.2022

Особливим політичним організмом, який підпорядковувався українському гетьману, було Запорожжя. В 1686р., за російсько-польською угодою Запорозька Січ перейшла з-під подвійного підпорядкування Варшаві та Москві під виключну зверхність останньої. І якщо попередній невизначений статус був козакам на руку, дозволяючи їм лавірувати між двома державами, то відтепер несанкціонована співпраця з Річчю Посполитою ставала незаконною. З цього часу Запорожжя за тодішнім формулюванням знаходилося під царською владою та гетьманським регіментом. Не могло Низове Військо контактувати й з південними сусідами через початок російсько-турецької війни. Однак право на самостійні політичні зв’язки з іноземними державами було цілком природним у розумінні запорожців. Так, у одному з листів до гетьмана Івана Самойловича від 1686р. вони, обвинувачуючи гетьмана в намірах «викорінити» Низове Військо, вимагали поваги до себе, зазначаючи, що «не тільки пресвітлі государі, царі наші православні, але й найясніші християнські монархи, римський цісар і король польський, також цар, і вейзир турецький, та хан кримський, пишучи до нас при належних потребах, віддають нам належну шану і не понижують лицарської хвали нашої».

Зрозуміло, що й наступнику цього гетьмана довелося вирішувати не питання взаємин з Січчю, яка традиційно була осередком початку небезпечних для соціальної стабільності рухів, на яку насамперед звертали увагу зовнішні сили, плануючи певні антиукраїнські чи антиросійські акції. Питанням великої ваги було те, наскільки Мазепа зможе впливати на Січ, наскільки, врешті, вдасться йому на шляху до підпорядкування Запорожжя гетьманській владі, що не могло відбутися відразу, а переросло в тривалий та наповнений конфліктами процес.

Объяснение:

ясно так?

4,8(64 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ