М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
derevnina450
derevnina450
20.11.2021 12:05 •  История

Как описать римскую ручную мельницу?

👇
Ответ:
rekrifcm
rekrifcm
20.11.2021
Для полу­че­ния из зер­на и бобо­вых таких про­дук­тов, как мука мел­ко­го и гру­бо­го ла и кру­пы, гре­ки со вре­мен нео­ли­та при­ме­ня­ли зер­но­тер­ки, а с 5 в. до н. э. — мель­ни­цы с вра­щаю­щи­ми­ся жер­но­ва­ми. Почти одновре­мен­но был сде­лан еще шаг в раз­ви­тии кон­струк­ций мель­ниц и созда­на рота­ци­он­ная мель­ни­ца с воротом, при­во­ди­мым в дви­же­ние живот­ны­ми. Жер­но­вам при­да­ли совер­шен­но новую фор­му. Сохра­ни­лись раз­лич­ные вари­ан­ты это­го типа мель­ниц, по кон­струк­ции схо­жей с песоч­ны­ми часа­ми; ана­ло­гич­ную кон­струк­цию име­ла так­же кам­не­дро­бил­ка. Еще до нача­ла н. э. в Пон­тий­ском государ­стве в пери­од прав­ле­ния Мит­рида­та появи­лись водя­ные мель­ни­цы; это при­ве­ло к изме­не­ни­ям фор­мы жер­но­вов, полу­чив­ших совре­мен­ный вид. Теперь верх­ний жер­нов с вер­ти­каль­ной осью при­во­дил­ся в дви­же­ние от зуб­ча­то­го коле­са и вер­ти­каль­но­го шар­ни­ра. Хоро­шо извест­ны рим­ские рота­ци­он­ные мель­ни­цы, при­во­ди­мые в дви­же­ние вруч­ную. В раз­ных про­вин­ци­ях суще­ст­во­ва­ли раз­лич­ные вари­ан­ты кон­струк­ций это­го вида мель­ниц.
4,7(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aamelkumova933
aamelkumova933
20.11.2021

У Давньому Китаї для письма послуговувалися ієрогліфами. Китайських ієрогліфів налічувалося близько 10 тисяч. Їх писали вертикальними стовпчиками згори донизу (стовпчики розміщували справа наліво). Аби вважатися грамотним, китаєць мав вивчити щонайменше 7 тис. ієрогліфів. Запам’ятати написання ієрогліфа, а тим більше відтворити його на матеріалі для письма досить складно, адже кількість рисок в одному ієрогліфі в різних комбінаціях могла сягати 52.

Для письма давні китайці спершу використовували кістки тварин і панцири черепах. Пізніше писали на бамбукових чи дерев’яних дощечках. Згодом китайці почали використовувати для письма шовкові стрічки, а від 1 ст. - папір.

Объяснение:

4,7(58 оценок)
Ответ:
льоха7
льоха7
20.11.2021

Богдан Михайлович  Хмельницький народився 27 грудня 1595 в селі Суботів (одна з версій) у родині сотника чигиринського полку Михайла Хмельницького. Історики висувають різні версії про місце народження Богдана Хмельніцкого. Навчання Богдана Хмельницького почалося в київській братській школі, після закінчення якої він вступає до Єзуїтський колегіум в Ярославлі. І надалі продовжує навчання у Львові. Характерно, що опанувавши мистецтвом риторики і письма, а також досконало польською мовою та латиною, Хмельницький не перейшов в католицтво, але залишився вірним батьківській вірі (православ’ю). У 1620-1621 роках Богдан Хмельницький бере участь у польсько-турецькій війні, під час якої гине його батько, а він сам потрапляє в полон. Після двох років полону Хмельницькому вдається втекти (за іншими даними, був викуплений родичами). Після повернення до Суботова він записується в реєстрове козацтво. Потім в біографії Хмельницького починається низка походів із запорожцями на турецькі міста. Під час повстання козаків 1630-1638 років ім’я Хмельницького згадується тільки один раз при підписанні договору про капітуляцію, який був написаний рукою Хмельницького (він був генеральним писарем у повсталих козаків) і підписаний ним та козацьким старшиною.

4,5(33 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ