М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
1995timoha30
1995timoha30
15.09.2020 18:02 •  История

1.политика, не считающаяся с объективными законами, реальными условиями и возможностями (1 ): а)консерватизм б)либерализм в)волюнтаризм г)радикализм 2.доклад «о культе личности сталина» был обнародован на (1 ): а) х съезде кпсс б) хх съезде кпсс в) съезде кпсс г) v съезде кпсс 3. «королевой полей» в хрущевскую эпоху называли (1 ): а) рожь б) пшеницу в) кукурузу г) гречиху 4.деятелей культуры хрущевского периода называли (1 ): а) «двадцатипятитысячники» б) «пятидесятники» в) «шестидесятники» г) «семидесятники» 5. первый полет человека в космос был совершен в (1 ): а) 1961г. б) 1962г. г) 1963г. д)1964г. 6.автор романа «доктор живаго», вынужденный отказаться от получения нобелевской премии, чтобы избежать высылки из (1 ): а) е. евтушенко б) д, гранин в) к. паустовский г) б. пастернак 7. вставьте пропущенные слова (2 ): «в году в казахстане и западной сибири началось освоение земель». 8. закончите предложения (2 ): а) реабилитация – это б) мораторий – это 9. установите соответствие (4 ): а) а. вознесенский 1) фантастическая проза б) г. чухрай 2) поэзия в) а.н. и б.н. стругацкий 3) скульптура г) э. неизвестный 4) киноискусство 10. расположите в хронологическом порядке (4 ): а) строительство берлинской стены б) запуск в космос первого искусственного спутника земли в) начало выдачи паспортов колхозникам г) отстранение хрущева от власти

👇
Ответ:
В б в в 1961 Пастернак
1965 , целинных
Реабилитация - восстановление в правах лиц, имя которых было подвержено дискриминации, восстановление прав людей, пострадавших от волюнтаристской политики
Мораторий - временный договор между государствами ( например, мораторий на испытание ядерного оружия Хрущева)
1 в 2а 3г 4 б
Вабг
4,4(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vanek041005
Vanek041005
15.09.2020

Про існування державних союзів слов'янських племен на території України свідчать численні пам'ятки, знайдені під час археологічних розкопок староєдавніх городищ Подніпров'я, Подністров'я, Побужжя. Саме на цій території в IV ст. н. е. об'єдналася в дерєжавний союз група слов'янських племен - антів.

Хто ж такі анти? Що нам про них відомо? Свідчення візантійських, готських, латинських та арабських авторів VI-VII ст. про антів - перші незаперечні історичні згадки про слов'янські племена на східноєвропейській рівнині. Як повідомляли тогочасні історики, (візантійський - Прокопій Кесарійський, готський - Йордан та ін.), анти являли собою частину слов'ян-венедів. Перша згадєка про них у писемних джерелах датована 375, остання - 602 р. н. е. Мовою антів, на думку лінгвістів, була слов'янська. Імена вождів (Бож, Мезамир, Лаврит та ін.) теж звучать як слов'янські. Культура, звичаї та норми їхнього суспільного укладу мали також чітко виражене слов'янське забарвлення. Релігійні уявлення були такими ж язичницькими, як згодом і поганська віра східних слов'ян.

Виходячи з цих засад, значна частина істориків справедливо вважала антів протослов'янами, або слов'янами (О. Шахматов, М. Погодін, С. Соловйов та ін.). На відміну від росіян, вітчизняні дослідники дотримувалися думки, що анти - прямі предки українського народу або навіть перші українці (М. Грушевський, В. Щербаківський). Цікаві думки щодо «антської проблеми» висловлює відомий сучасний український історик М. Брайчевський. Поділяючи в цілому погляди своїх попередників, він довів принципову ідентичність вітчизняних літописних полян та антів з іноземних джерел. За твердженням М. Брайчевського, самі себе ці люди називали полянами, степові сусіди - сармати (а від них уже й інші народи, що жили південніше) знали їх під назвою антів, тобто «крайніх», тих, що живуть «на краю», «окраїнних людей». Цілком можливо, що саме звідси, від цих «окраїнних людей» - антів і бере свій початок назва нашої держави і народу.

2. Як свідчать писемні та археологічні джерела, анти жили невеликими поселеннями на берегах річок та озер, займалися скотарством та хліборобством. Вони мали військові укріплення не в кожному селі, а спільні - для кількох поселень. На думку вчених, в антів на зміну родовій общині прийшла нова, територіальна сільська община, в якій поступово виділилися окремі заможні сім'ї, що володіли певною власністю. Ця новонароджена племінна верхівка була досить різнорідною. До неї входили передовсім вожді племен. Зарубіжні історики називають їх королями, старійшинами, «вельможами». Вони виділялися з основної маси населення своїм майновим становищем, збагачуючись за рахунок привласнення продуктів праці членів общини у вигляді данини. За свідченнями візантійських істориків, у антів значного розвитку набуло рабство, яке поряд із збиранням данини було початковою формою експлуатації в процесі становлення класового суспільства.

Объяснение:

4,5(77 оценок)
Ответ:
геймер39
геймер39
15.09.2020

Объяснение:

1) Китай

2) в

3)Китай,

4)б

5) б

7) У I ст. до н.е. - китайцям удалося винайти тачку,яку спочатку використовували тільки для перевезення людей.

У II ст. н.е. - китайці винайшли магнітний компас для подорожей морями та пустелями. Компас був зроблений з намагніченого матеріалу та каменю.Верхня фігура завжди показує на південь.

105р.- Цай Лунь винайшов папір.У 270р. китайці винайшли порох для феєрверок і сигнальних пристроїв.

Винахід нуля в Індії , це Країна, де народилася алгебра

8)

1500 + 2020= 3520

4,4(50 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ