М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ksushaandreeva0
ksushaandreeva0
27.05.2022 05:31 •  История

Укажите характерные черты науки на ранних стадиях ее развития. в чем выражались особенности познания в античную эпоху? назовите имена древности. какие их сочинения вы читали?

👇
Ответ:
strees1
strees1
27.05.2022

Историческое познание в античную эпоху отличалось тем, что оно было основано на религиозных учениях. Характерными особенностями ранней исторической науки являлась ее ограниченность религией, слабая подкрепленность фактов ввиду слабого технологического развития.

Выдающиеся историки древности:

М.Брут, известен своими сочинениями о гедонизме и культе Диониса.

Верминцингеторикс, оратор, историк, конспиролог и член ордена невольных каменщиков, его самым известным произведением является трактат о ирландских аркебузирах.

4,4(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kaka932
kaka932
27.05.2022
В Древнем Египте жизнь была труднои. там люди жили намного меньше чем современный человек потому, что там люди очень сильно работали день от о дня Земледельцы каждый день вставали в 5.00 утра. они шли на работу собирать пшеницу для того, что - бы прокормить себя и семью. Если это-суббота то к 6 до 17.00 человек должен принести пожертвования фараону для того, что бы фараон отдал жертвы (тоесть пшеницу) покровителю всех Егептян богу РА После тежёлого дня в 18.00 он возвращается домой прокармливает семью. ! де - то в 19.00 верующие люди начинают склоняться богу Ра. Потом он пользы рмливает скот Только до позднего вечера в 22.00 обычный земледелец ложиться спать
4,7(2 оценок)
Ответ:
m20m
m20m
27.05.2022

Відповідь:

Беззаперечним є той факт, що християнство та іслам мають спільні корені, і хоч багато в чому віровчення цих двох світових релігій різняться, відкидати спільні ознаки як несуттєві принаймні нерозумно. Українське релігієзнавство зайшло досить далеко у вивченні кожної релігії зокрема, однак, задля того, щоб краще зрозуміти суть і повніше розкрити взаємозв’язок, варто розглядати християнство та іслам не лише окремо одне від одного, а й у порівнянні та протиставленні. На сучасному етапі вивчення взаємодії не лише цих двох релігій, але й їх послідовників, є дуже важливим, оскільки на території України присутні представники обох віросповідань. Виявлення принципових відмінностей та спільних ознак сприятимуть кращому розумінню тієї чи іншої релігії, що, безсумнівно, піде на користь не лише розвитку релігієзнавства в Україна, а й розвитку взаємовідносин між християнами та мусульманами.

Ключові слова: ангелологія, ангел, іслам, християнство

І християнська, і мусульманська традиції мають спільний плацдарм, а саме – іудаїзм, тому їхні вчення про ангелів мають більше спільних ознак, аніж відмінних. Багато позицій, які стосуються і природи ангелів, і їх ролей в історії людства є не сильно схожими, а подекуди ідентичними.

З давньоєврейського слова «мал’а́х», яким позначалися ангели в Старому Заповіті, знайшло свій безпосередній переклад в грецькому «ангелос» та було напряму запозичене арабське слово «мала́к», що в перекладі з обох мов мало одне й те ж значення. Відповідно, що у християнській ангелології, що в ісламська під ангелом розуміли саме «посланця» Божого. Припущення щодо часу створення теж збігаються. Більшість християнських богословів, ґрунтуючись на хронології подій, описаних в Біблії, зробили висновок, що ангели були створені до створення матеріального світу та людей. В мусульманській ангелології теж побутує така думка, яка заснована на словах з Корану, де Аллах говорить про створення людини ангелам, називаючи людину намісником, котрого він поставить на землі. [2, c. 407]

Пояснення:

4,7(37 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ