Відповідь: взято из этого сайта думаю ты найдёшь ответ https://encyclopedia.ushmm.org/content/uk/article/the-nazi-rise-to-power
У 1930-1933 роках у Німеччині панував похмурий настрій. Всесвітня економічна депресія тяжко вразила країну і мільйони людей залишилися без роботи. До безробітних приєдналися мільйони осіб, які пов’язували депресію з національним приниженням Німеччини після поразки в Першій світовій війні. Багато німців вважали парламентську урядову коаліцію слабкою і нездатною подолати економічну кризу. Масові злидні, страх і переконання, що гірші часи ще попереду, а також гнів і фрустрація від неспроможності уряду швидко врегулювати кризу створили родючий ґрунт для приходу до влади Адольфа Гітлера і нацистської партії.
Гітлер репетирує виголошення промови
Гітлер був переконливим і запальним оратором, котрий, звертаючись до гніву та відчуття безпорадності величезної кількості виборців, приваблював широкі маси німців, що відчайдушно потребували змін. Нацистська виборча пропаганда обіцяла вивести Німеччину з депресії. Нацисти запевняли, що відродять німецькі культурні цінності, змінять умови Версальського мирного договору, відвернуть гадану загрозу зростання комунізму, повернуть роботу німецькому народові й відновлять статус Німеччини як великої держави, що нібито належав їй по праву. Гітлер та інші пропагандисти нацизму надзвичайно успішно скерували гнів і страх населення проти євреїв, проти марксистів (комуністів і соціал-демократів) та проти всіх, кого нацисти вважали відповідальними за перемир’я в листопаді 1918 року і Версальський договір, а також за встановлення парламентської республіки. Гітлер та інші нацисти часто називали цю категорію ворогів «листопадовими злочинцями».
Гітлер та інші нацистські речники ретельно лаштували свої промови до кожної аудиторії. Наприклад, виступаючи перед бізнесменами, нацисти менше зосереджувались на антисемітизмі, наголошуючи натомість на боротьбі з комунізмом і поверненні німецьких колоній, втрачених за Версальським договором. Звертаючись до солдатів, ветеранів або інших націоналістичних груп, нацистська пропаганда зосереджувалася на посиленні війська та поверненні інших територій, втрачених після Версалю. Нацистські оратори переконували фермерів у північній землі Шлезвіґ-Голштайн, що нацистський уряд підніме чимдалі нижчі ціни на сільськогосподарську продукцію. Пенсіонерам по всій Німеччині говорили, що розмір і купівельна спроможність їхніх місячних виплат залишаться стабільними.
Пояснення:
Україна є однією з країн-засновниць ООН — з 1945 по 1991 рік вона брала участь в роботі ООН як УРСР, а з моменту проголошення незалежності — як Україна. Після проголошення незалежності України участь у діяльності Організації Об'єднаних Націй було визначено одним з пріоритетних напрямів зовнішньої політики держави. Організація Об'єднаних Націй в Україні співпрацює з урядом і народом України з метою розбудови культури гідності, завдяки розумінню та повазі до прав людини, для забезпечення миру та перетворень в Україні.
Объяснение:
вобытные люди использовали для изготовления орудий труда в основном камни. Этот период продолжался примерно до 4 тыс. лет до нашей эры и получил название каменного века. С 4 тысячелетия до н.э. начинается освоение людьми металлов, первыми из которых были медь и золото.
Вначале металлы служили лишь украшениями. Однако вскоре было замечено, что металлы поддаются ковке. Обрабатывая медь, человек заметил, что изготовить из нее наконечник для стрелы гораздо легче, чем из камня, да и тупятся медные наконечники медленнее, чем каменные. Более того, заточить медный наконечник намного проще и быстрее. Со временем выяснилось, что медь можно получить из камней определенного вида и что найти такие камни, значительно проще, чем чистую самородную медь. Как это могло произойти? Загорелся лес, росший на почве, в которой содержались какие-то голубоватые камни. Пришедшие на пепелище люди нашли в золе сверкающие шарики меди, и кто-то первый догадался, что, нагревая эти голубоватые камни на костре, можно получить медь. С этого периода медь стала вполне доступным материалом, и ее начали использовать для изготовления орудий труда, предметов домашнего обихода. А к третьему тысячелетию до н.э. начали выплавлять и значительно более твердый металл бронзу - сплав меди и олова. Это было начало бронзового века. Самым крупным событием бронзового века была троянская война. Воины того времени были одеты в бронзовые доспехи и вооружены дротиками с бронзовыми наконечниками.
ЖЕЛЕЗНЫЙ ВЕК
Уже люди бронзового века узнали о существовании железа - более твердого металла, чем бронза. Вначале железо было очень редким и дорогим металлом, так как это были обломки метеоритов. Секрет плавки железа был открыт примерно в 1500 г. до н.э. в Малой Азии. Как было установлено, необходимое для выплавки железа «жаркое» пламя может дать древесный уголь, если через горящий уголь продувать воздух. Чистое железо не очень твердое. Однако в процессе плавки железо может вобрать в себя столько углерода из древесного угля, что в результате образуется сталь. Этот сплав лучше самой твердой бронзы, и изготовленный из него наконечник после заточки долго остается острым. Получение стали явилось поворотным моментом в истории развития металлургии. Наступил железный век.
Ассирийская армия была первой, полностью оснащенной железным оружием хорошего качества. Благодаря такому превосходству в вооружении, ассирийцы покорили многие соседние народы и к 900 г. до н.э. основали могущественное государство.