М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lolsasafd
lolsasafd
25.03.2022 22:07 •  История

Российский н кареев в начале 20 в.написал: ’народ был беден до объединения и остался бедным после объединения . обсудите с одноклассниками получил ли итальянский народ какую либо выгоду от объединения страны.

👇
Ответ:
olenapolova4
olenapolova4
25.03.2022

Подсказка. Вследствие идейной незрелости народных масс, слабости республиканско-демократического руководства и сговора господствующих классов плоды победы (за воссоединение страны) достались крупной буржуазии и либеральному дворянству, сохранившим монархический строй и свои экономические и политические привилегии. Итальянская буржуазия, страшась активности народных масс, предпочла вступить в сделку с крупными землевладельцами, что в дальнейшем крайне отрицательно сказалось на процессе развития капитализма в объединенной Италии.

4,4(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
romatopovsky
romatopovsky
25.03.2022

Объяснение:

Величезний вплив на розвиток суспільства наприкінці XIX - на початку XX ст. мали досягнення науки і техніки. То був час великих наукових відкриттів, що привели до перегляду старих поглядів на навколишній світ і здійснили революцію у природничих науках. Провідну роль у науці відігравали країни Західної Європи, передусім Англія, Німеччина та Франція.

Англійський фізик Дж. Томсон 1897 р. відкрив першу елементарну частинку - електрон, що входив до складу атома. Виявилося, що атом, який до того вважався останньою, неподільною мірою матерії, сам складається з дрібних частинок. Вивчаючи ефект радіоактивності, французькі фізики Беккерель, П'єр і Марія Кюрі дійшли висновку, що деякі елементи довільно випромінюють енергію. Це поставило під сумнів тогочасне розуміння закону збереження енергії. У 1901 р. німецький фізик М. Планк установив, що енергія виділяється не безперервним потоком, як гадали раніше, а окремими пучками - квантами. У 1911 р. англійський фізик Е. Резерфорд запропонував першу планетарну теорію будови атома, відповідно до якої атом подібний до Сонячної системи: навколо позитивного ядра рухаються електрони - негативні частинки. У 1913 р. цю теорію доповнив датський фізик Н. Бор, який ввів уявлення про стрибкоподібний перехід електрона з однієї орбіти на Іншу. При цьому структура атома змінюється: він отримує або поглинає квант енергії. Ідеї Планка та Бора стали фундаментом для окремого розділу сучасної фізики - квантової механіки.

Докорінно змінилися традиційні уявлення про простір, час І рух. У 1905 р. 26-річний німецький фізик А. Ейнштейн опублікував працю "До електродинаміки тіл", в якій було закладено основи теорії відносності.

4,5(85 оценок)
Ответ:
lolipop1720
lolipop1720
25.03.2022

1) 1750 р. Кирило Розумовський

2) Відновлення гетьманства в 1750 р. було спричинене:

• Позицією старшини, яка наполегливо домагалася відновлення гетьманства від імператорського двору.

• Наростанням невдоволення українців їхнім економічним становищем і загостренням у зв’язку з цим внутрішньої ситуації в Гетьманщині.

• Загрозою війни проти Пруссії та ймовірною необхідністю використати у разі такої війни військовий потенціал Гетьманщини.

• Потребою відновити економічно-стратегічний потенціал України з метою використання його у майбутніх війнах проти Туреччини.

3)Судова реформа:

Протягом 1760–1763 рр. гетьманське управління здійснило судову реформу.

Військова реформа:

у 1760-х рр. проведено реформу козацького війська. (За проектом Лубенського полковника Івана Кулябки)

5) генерал-губернатор Малоросії граф Петро Рум`янцев.

заходи здійснені Другою Малоросійською колегією

генеральний перепис Малоросії;

введення рубльового податку; (який потім був скасований і замінений на подушний податок)

поширення на Україну російського кріпосного права;

утворення на території Україні трьох намісництв – Київського, Чернігівського та Новгород-Сіверського;

скасування традиційного козацького полкового устрою і перетворення десяти українських козацьких полків та п`яти слобідських на регулярні кавалерійські російської армії;

(НАЙГОЛОВНІШЕ) Маніфестом Катерини ІІ про ліквідацію Запорозької Січі від 3 серпня 1775 було проголошено, що Січ Запоріжська вже зруйнована.

6) 3 травня 1783

4,5(36 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ