М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
HeavenSent
HeavenSent
25.03.2021 01:30 •  История

При отступлении из москвы император франции наполеон повернул на старую смоленскую дорогу после сражения выберите один ответ: a. у села тарутина b. под малоярославцем c. под смоленском d. при березине

👇
Ответ:
Victoria200188
Victoria200188
25.03.2021

ответ:  под Малоярославцем

Объяснение:

4,4(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Илончик10
Илончик10
25.03.2021

Дипломатичні відносини з Україною Німеччина встановила 17 січня 1992 року. У сфері зовнішньої торгівлі Німеччина була і залишилось з одним із найважливіших партнерів. Україна входить до головних торгових партнерів Німеччини в центральній та східній Європі. Німеччина налагодила виробництво зернозбиральних комбайнів на рівні світових взірців з залученням своїх німецьких фірм до енергетичної сфери та промисловості України до подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.Федеративна Республіка Німеччини за обсягом капіталовкладень в економіку України посідає друге місце у світі серед іноземних інвесторів.

4,4(8 оценок)
Ответ:
vbratilova4
vbratilova4
25.03.2021

Протягом 15 – першої половини 16 ст. в житті українських селян відбувалися істотні зміни, сутність яких полягала в обмеженні особистої волі, поступовому закріпаченні.

За тих часів в Україні набирало сили й продовжувало розвиватися велике феодальне землеволодіння – магнатське.Воно зростало за рахунок дарувань великого князя, захоплення пусток, общинних земель.На середину 16 ст. вільних земель общинних земель як і вільних общин майже не залишилось.З другої половини 15 ст. розгорнулося виробництво зерна на продаж у Західну Європу.Шляхта Галичини та Західної Волині починає закладати фільварки.Із поширенням фільварків землевласники були зацікавлені в праці селян панському маєткові з«тяглом» та обмеженні права переходу селян. Кількість "непохожих" селян із року в рік збільшується.Першим відомим документом, який започаткував закріпачення селян, вважають рішення шляхти Галичини 1435 р. За ним селянин мав право піти від землевласника лише на Різдво, сплативши йому великий викуп.На українських землях у Великому князівстві Литовському почали закріпачувати селян із 1447 р. згідно з привілеєм Казимира ІV.Закріпачення основної маси селян було стверджено у тогочасних кодексах законів – знаменитихЛитовських статутах (відомо всього три редакції:1529, 1566 та 1588 рр.). Вже Перший Литовський статут, великокнязівські привілеї та польські законодавчі акти, звичаєве право всіляко захищали інтереси землевласників, їхнє правове становище.

Объяснение:

4,6(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ