М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ано6
ано6
26.10.2021 21:05 •  История

Национальная политика александра i схема ( финляндия, польское царство, , кавказ, сибирь) ,!

👇
Ответ:
Brandy2005
Brandy2005
26.10.2021

в эпоху правления императора александра 1 россия уже была крупнейшей страной мира по размерам, поэтому на ее территории проживало огромное количество различных народов и наций. постоянное присоединение новых земель приводило к тому, что в российскую империю входили территории со своей культурой, традициями и обычаями. всё это нужно было учитывать при проведении внутренней политики страны. поэтому национальная политика александра 1 это важная тема, которая позволяет понять процессы, происходившие в россии первой четверти 19 века, а также продемонстрировать позицию власти в отношении присоединенных земель и народов.

4,6(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MCK17
MCK17
26.10.2021

Наша главная цель была Аккра, но т. к. у нас не было провизии, пресной воды нам пришлось заплыть в порт Александрии. И как жаль что, так не надолго.

"Море как оно прекрасно, когда нам освещает путь маяк Александрииский"- говорил мой художник: " Пиши, и пиши картины нигде нет таких великолепных пейзажей"

Когда мы проплывали фарватор у нас захватывало дух. Он был очень высокий, примерно 120-140 метров только маяк, а еще его окружало три 30-ти метровые башни, украшенные огромными статуями Тритона.

Пока наш корабль загружали провиантом, мы вошли в город и нам сразу показалось, что все здания очень маленькие. Наша главная цель была Аккра, но т. к. у нас не было провизии, пресной воды нам пришлось заплыть в порт Александрии. Была середина ночи, мы шли по улицам Александрии, а арабские барды голосили сладкую музыку. Наконец мы нашли приют у местной жительницы, около главной площади. На утро мы собрались пойти на окраину города, говорили что там завершается строительство Александрийской библиотеки. И по правде сказать, мы опять были удивлены. Опять мой художник воскликнул: " Как будто маяк упал! ". Она была очень длинная, но не высока. Наша экскурсия была коротка, т. к. надо было уезжать в Аккру.

Объяснение:

4,5(86 оценок)
Ответ:
Student12123
Student12123
26.10.2021

Внутрішня політика

Території, об'єднані під владою Карла V, були конгломератом абсолютно різних земель, в кожній з яких зберігалися свої закони, привілеї і політичні інститути. Управління імперією було безпрецедентною за складністю завданням, яку частково полегшували гарну освіту, отримане Карлом, його космополітичні настрої, тверезий розум і енергія. Внутрішня політика Карла V була підпорядкована інтересам зовнішньої, мобілізуючи для неї всі можливі ресурси. Влада Карла V в імперії була досить нестійкою. Потребуючи підтримки князів для боротьби з Францією і турками, Карл V часто йшов їм на поступки. Однак в своїх спадкових володіннях Карл прагнув проводити абсолютистської політику, різко збільшував податки, урізав традиційні вольності і привілеї, що викликало ряд повстань (повстання Комунерос в 1520-1522, Гентське повстання 1539-1540), які були жорстоко придушені.

Зовнішня політика і війниЗОВНІШНЯ Всі напрямки зовнішньої політики Карла V пов'язувала "імперська ідея" - об'єднання християнської Європи під егідою імператора проти спільного ворога - Османської імперії. Однак здійсненню цього грандіозного ідеалу перешкоджали і Реформація, і протидія Франції - сильної національної монархії, також прагнула до домінування в Європі.

Багато зусиль було потрібно для оборони Австрії і Угорщини від турків. Прагнучи послабити їх і в той же час убезпечити берега Іспанії від піратів, Карл V в 1535 очолив похід на залежний від Османської імперії Туніс, проте його успіх не дуже похитнув позиції турків. Спроба імператора захопити в 1541 Алжир успіху не мала.

Головним напрямком зовнішньої політики Карла V була боротьба з французьким королем Франциском I. Обидва государя претендували на Італію, залишалися невирішеними питання про бургундському спадщині і територіальні суперечки в Піренеях. В ході Італійських воєн Карл V і Франциск I кілька разів вели військові дії один проти одного. Постійно вимушений розпорошувати свої сили, Карл V часто не мав можливості розвивати досягнуті успіхи, і війна завершилася на користь Габсбургів вже за його сина Пилипа II.

Ставши імператором в самому початку Реформації, Карл V після недовгих вагань очолив її супротивників. Він особисто головував на Вормсском рейхстазі 1521, засудив вчення Лютера (див. Вормсский едикт). Коли довге протистояння католиків і лютеран в Німеччині вилилося у військове зіткнення, Карл V здобув важливу перемогу над протестантами при Мюльберге в 1547, але не зумів скористатися її плодами, а потім шанси сторін зрівнялися. Аугсбурзький мир 1555 означав для Карла V крах всієї його німецької політики. Невдачі в боротьбі з Францією і німецькими протестантами імператор намагався компенсувати включенням в орбіту свого впливу Англії, однак здійснений з цією метою шлюб його сина Пилипа і королеви Марії Тюдор не приніс Карлу V очікуваних вигод.

Darmaidayxx и 72 других пользователей посчитали ответ полезным!

51

4,0

(21 оценка)

Остались вопросы?

НАЙДИ НУЖНЫЙ

ЗАДАЙ ВОПРОС

Новые вопросы в История

Виберіть із наведеного переліку поняття й терміни,які є обов'язковими в розповіді про монгольську навалу на руські землі.Баскаки,данина,мозаїка,монаст…

Сделайте вывод, ответив на вопрос: какую цель преследовала царская Россия при проведении капиталистического развития в Казахстане? Приведите аргументы…

Які галузі промисловості розвивались на західноукраїнських землях? -Що спряло, а що заважало кооперативному руху

4,4(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ