М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tanamakagonova
tanamakagonova
26.04.2023 23:58 •  История

Каково было политическое положение кыркызов к концу 19 века

👇
Ответ:
dashoostik
dashoostik
26.04.2023

К какой бы стороне ни присоединялись кыргызы, всегда они были обречены платить тяжёлую дань. Политическое положение 1-й половины 19 века можно назвать двусмысленным. Первое – это захватническая политика соседних государств в отношении кыргызской земли. Наибольших успехов достигло в этом Кокандское ханство. Второе – это отсутствие единства кыргызских родов. С одной стороны ложная гордость родовых биев мешала единению кыргызского народа и создавала благоприятные условия для внешних захватчиков, с другой стороны внешняя политика соседних стран была направлена на усиление раскола кыргызского народа. В целях покорения кыргызской земли преподносились всяческие подношения, даровалась власть и награды главам родов.

4,6(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
343213
343213
26.04.2023

Чого навчав Ісус?

Багато віруючих людей вважає, що релігія не повинна стояти осторонь політичних справ і що вона може відігравати важливу роль у розв’язанні проблем людства. Проте інші віруючі переконані, що релігія і політика не мають змішуватися. А як ви вважаєте, чи повинна релігія і політика тісно співпрацювати?

ІСУСА ХРИСТА названо «найвпливовішою постаттю в релігійній історії людства». Що відповів би Ісус, якби його можна було запитати: «Чи релігія має втручатися в політику?» Коли Ісус був на землі, він словами і вчинками виявив свій погляд на це питання. Наприклад, у відомій Нагірній проповіді він дав своїм послідовникам вказівки, як вони повинні ставитися до справ суспільства. Розгляньмо деякі думки з цієї проповіді.

Християни і суспільство

Ісус пояснив, як його послідовники мають ставитись до світу: «Ви — сіль землі. Якщо ж сіль втратить свої властивості, то як зробити її знову солоною? Вона вже ні до чого не придатна, тому її викидають геть і топчуть. Ви — світло для світу. (...) Ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі вчинки і прославляли вашого небесного Батька» (Матвія 5:13—16). Чому Ісус прирівняв своїх послідовників до солі та світла?

Ісус мав на увазі, що вони повинні бути наче сіль не тільки для якоїсь маленької групи людей, а для цілого світу. Також вони є наче світло не для обмеженого кола людей, але для всіх, хто охоче приймає це світло. За до таких образних висловів Ісус пояснив, що не хоче, аби його послідовники відокремлювалися від суспільства.

Щоб сіль запобігала псуванню їжі, її треба додати до тої їжі. Світильник не може освітити кімнату, якщо його туди не поставити. Тож не дивно, чому Ісус ніколи не наказував своїм учням відокремлюватись від суспільства і створювати ізольовані поселення віруючих. Ісус також не заохочував їх жити відлюдниками за мурами релігійних орденів. Навпаки, християни мають справляти вплив на життя інших, подібно як сіль впливає на їжу, а світло розсіює темряву.

4,4(84 оценок)
Ответ:
AlinaSmail76
AlinaSmail76
26.04.2023
Римські війська під командуванням Гая Клавдія Глабра загнали нас у пастку на вулкані Везувій.Ми розуміли,що римляни не будуть атакувати відразу,а зачекають доки природні умови(голод і холод) і суперечки в наших рядах, через дану ситуацію,не зроблять нас легкою мішенню.
Також Клавдій будучи непоганим головокомандувачем,напевно,не хотів ризикувати своїми людьми бачачи нашу перевагу,ми були на возвишеній території.
Отож,нам біглим рабам,було відрізно єдиний спуск з Везувію(римляни потрулювали стежку).
Так в наших рядах були ті, хто почали сумніватися в нашому лідері,але я,як і більшість,щіро вірили в того,хто звільнив нас від кайданів,Спартака. І не даремно.Одного дня Спартак віддав наказ сплести мотузку із виноградної лози.Це було гінеально.Оскільки римляни потрульовали тільки стежку ,не підозрюючи про інші шляхи нашого порятунку.Ми спустили на веноградних мотузкаг з іншої сторони вулкану.
Потім Спартак накзав максимально не помітно пробратися в табір,який римляни розбили недалеко від Везувія.Римляни не були готові до нашого нападу,вони гадали,що перемога вже їхня.Момент несподіванки зіграв свою роль і Глабр із своїми людьми був вбитий.А ми прославляли Спартака,людину,що кинула виклик лютому,непереможному звіру імя якому-Рим.
4,4(82 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ