діалог на тему «музика»
- добридень, богдане!
- привіт, оленко!
- богдане, ти просто сяєш! в тебе добрі новини?
- бачиш, диск додому несу?
- так. і чому ти так радієш?
- це не простий диск. на ньому автограф мого улюбленого ді-джея. і запис теж ексклюзивний, такого в інтернеті не знайдеш.
- а як звуть твого улюбленого ді-джея?
- андрій ! його псевдонім майже як прізвище героя «війни та миру», але від слова «»!
- ха-ха-ха! смішно! знаєш, богданчику, я тобі заздрю. адже мені музика не приносить такої насолоди, як тобі.
- ти не любиш музики? чому?
- не знаю. мені не подобаються всі ці дурні пісні про кохання, як по радіо. і артисти, яких показують по телевізору, мені теж не до вподоби.
- пробач, так не буває, щоб людина не любила музики! значить, ти просто не знайшла свого улюбленого стилю. а які пісні тобі коли-небудь ?
- тільки не смійся, богдане. мені до вподоби були народні пісні, які ми вивчали в школі. але не веселі мелодії, під які гопак танцюють, а сумні, мінорні композиції. та біда, ніхто з моїх друзів такої музики не слухає! вона не модна!
- не буду я сміятись! я, навпаки, пораджу тобі слухати народні мелодії або сучасні обробки фольклорних пісень. існує багато записів музикантів, які грають на флейті, на кобзі, на бандурі тощо. музика має бути для душі, а не для моди!
- і за добру пораду!
- ну, бувай здорова, подружко!
- і ти бувай, богдане!
на конец то настали долгожданные выходные и я отправился прогулятся по лесу!
побежал я по тропинке в березовой роще. за рощей виднелось широкое поле. и вот я оказался в лесу. воздух здесь был чистый, пели птички и под ногами шуршали листья. в лесу были необыкновенные деревья высокие и стройные - великаны. отправившись на окраину леса, я увидел мостик через речку. в речке вода была прозрачная как слеза.перешел мостик и увидел родной парк. ощущения после такой прогулки были непередаваемые. я рад, что с пользой потратил время!
Объяснение:
Геологиялық құрылымы мен рельефінің біркелігі жағдайында Африкалық үлкен кеңістерінде бір сыдырғы ландшафт сақталады, олар климаттың өзгеруіне қарай бірте – бірте өзгереді. Африка материгінде ендік зоналық басым. Солтүстіктен оңтүстікке қарай зоналардың ауысуы солтүстік жарты шарда айқын байқалады.
Экватордың екі жағында белдеудің ландшафтары басым. Шығыста биіктік белдеулер өте күрделі көрінісімен ерекшеленеді. Оңтүстікте ендік зоналық үнді мұхиттының ықпалымен күрделенеді, бұлар шығыстан батысқа қарай ландшафтың өзгеруіне әкеліп соғады.