М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Жанночка305
Жанночка305
18.04.2020 11:48 •  Химия

4. какой вред человеку наносит жёсткая вода?
проверьте свои знания ​

👇
Ответ:

Жесткой считается вода, которая содержит повышенный уровень гидрокарбонатов кальция и магния, а также сульфатов, попадающих в воду через грунтовые воды, то есть из источника. Уровень солей в воде, превышающий 6 мг-экв/л, согласно действующим нормам, считается высоким, а вода – жесткой. Мягка вода – это вода, уровень солей и сульфатов в которой не превышает 3 мг-экв/л.

В грунтовых водах в большей или меньшей степени присутствуют соли щелочных металлов, источниками которых являются отложения известняков, гипса и доломитов. При прохождении через такие отложения вымываемые водой соли попадают в водопровод и дома.

Серьезным недостатком использования жесткой воды является вероятность образования камней в печени и почках, а также на зубной эмали и в суставах. Соли магния, попадающие в организм в чрезмерном количестве, негативно сказываются на состоянии нервной системы. Кроме того, вода повышенной жесткости негативно влияет на состояние кожи и волос.

Жесткая вода – частая причина появления известкового налета на нагревательных элементах мелкой и крупной бытовой техники, например, стиральной и посудомоечной машин, кофеварок и водонагревателей.

К плюсам использования воды повышенной жесткости относится снижение риска возникновения гипертонии и сердечно-сосудистых болезней.

Объяснение:

4,5(42 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zulaykho001
zulaykho001
18.04.2020

Озоновий шар - дуже важлива частина нашої атмосфери, саме за його участі ми живемо спокійним і гарним життям. Що було б без нього? І чому ми під загрозою? Річ у тім, що озоновий шар знаходиться на висоті близько 100 км і захищає нас від ультрафіолетового випромінювання, яке є причиною раку шкіри у людей і багатьох хвороб в усього живого. Так чому руйнується озоновий шар? Насамперед, з вивченням людьми космосу не обійшлося без штучних літаючих об'єктів, зокрема - супутників, ракет, космічних станцій і не тільки. Це дуже гарний поштовх для вивчення науки, космічних об'єктів і навіть планет! Наприклад з появою багатьох космічних і земних телескопів люди змогли відкрити чорні діри, що у свій час дало змогу сформувати поняття про горизонт подій, навіть теорію про зупинку часу у самій чорній дирі. Звісно, люди будуть вивчати космос ще тисячоліттями, але яка загроза є зараз від цього, здавалося би "нешкідливого" вивчання? Нажаль, тонни виведених з ладу і колись створенних людьми об'єктів так і літають навколо Землі, іноді навіть доходячи до озонового шару. Перетинаючи озоновий шар - на цьому місці утворюються дірки, під якими можуть бути місця, куди тепер буде проникати ультрафіолетове випромінювання. Це загроза світового масштабу для людей, як і усього живого. Озонові дірки можуть змінювати клімат, спричиняючи глобальне потепління. Тому людям слід задуматися над майбутнім і не робити таких помилок надалі.

(источника материала нет, потому что сам писал)

4,8(39 оценок)
Ответ:
niuaki
niuaki
18.04.2020

Вправа 2. Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчинах з таким складом:

а) маса розчину -- 1200 г, маса розчиненої речовини — 300 г;

Дано: m(розчину)= 1200 г; m(р.р.)=300 г.

Знайти: ω(р.р.)-?

Розв'язання:

іб.

Обчислюємо масову частку розчиненої речовини за формулою:

ω(р.р.)=m(р.р.)/m(розчину)=300 г / 1200 г = 0,25 або 25%.

іб.

Визначаємо масу розчиненої речовини, що міститься у 100 г розчину, тобто, масову частку розчиненої речовини. Для цього складаємо пропорцію і розв'язуємо її.

У 1200 г розчину міститься 300 г розчиненої речовини, тоді

у 100 г розчину буде міститися х г розчиненої речовини

1200 г / 100 г = 300 г / х г,

тому х г • 1200 г = 300 г • 100 г,

х = (300 г • 100 г) : 1200 г = 25 г, тому

ω(р.р.)= 25%

Відповідь: ω(р.р.) = 25% або 0,25.

4,7(28 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ