Властивості речовин залежать від того, з яких атомів вони складаються і яким чином атоми зв'язані в групи, звані молекулами. Найважливіші правила стосуються валентностей і хімічних зв'язків.
Властивості речовин залежатьвід властивостей цих частинок і від з'єднання їх один з одним.
Властивості речовин залежать від порядку з'єднання атомів в молекулах і від їх впливу один на одного.
Властивості речовин залежать не тільки від того, атоми яких елементів і в якій кількості входять всклад їх молекул, але і від того, в якому порядку з'єднані атоми в молекулах.
Властивості речовини залежать також від внутрішнього розташування атомів відносно один одного.
Властивості речовини залежать також від внутрішнього розташування атомів один відносноодного. Наприклад, графіт і алмаз складаються з атомів вуглецю і з точки зору їх внутрішньої будови відрізняються тільки відносним розташуванням цих атомів. Тим часом фізичні властивості цих речовин різко відрізняються один від одного: алмаз володіє великою твердістю,прозорий для променів світла, дуже хороший ізолятор, а графіт - дуже м'який, непрозорий матеріал, провідник.
Властивості речовин залежать від природи атомів, складових молекулу, тому значний успіх був досягнутий при визначенні деяких властивостей якадитивних функцій атомних складових з введенням припущень щодо структури.
Властивості речовин залежать від властивостей цих частинок і від х з'єднання один з одним.
Что рассказать? Вот лабораторное наблюдение: Реакция идет в присутствии, как правило, серной кислоты (кислой среде) при кипячении уксусной кислоты с этанолом. Опыт проводится чаще всего перегонкой с обратным холодильником. Реакция проходит со специфическим запахом кипящей уксусной кислоты. На выходе образуется этилацетат, который также обладает резким запахом, не имеет окраски, жидкость летучая. Собирают под слоем воды, после чего разделяют смесь в делительной воронке.