1. Вуглеводень складається з Гідрогену і Карбону.За масою води знаходят масу Гідрогену,а вуглекислим газом Карбону у даній речовині: 1 моль вуглекислого газу,або 44 г містить в собі 12 г Карбону, а 88 г_____________х г, звідки х=88*12/44=24 г 1 моль моль води,або 18 г містить 2 г Гідрогену, а 45 г_______у г, звідки у=45*2/18=5 г 2. Значить загальна маса вуглеводня становить сумі мас елементів у ньому,тобто 24+5=29 г. Тепер знаходять масові частки елементів у даній речовині: або 82,76% А масова частка Гідрогену становить:100-82,76=17,24% 3. За відносною густиною знаходять відносну молекулярну масу вуглеводня: 4. Із формули по визначенню масової частки елемента у речовинв виводять число n - число атомів елемента і визначають кількість атомів Карбону і Гідрогену окремо: Значить формула вуглеводня: - це бутан
Милицеллярная вода .Мицеллярная вода получила свое название от научного термина – «фишки» этого средства. Она сделана из «мицеллы» – это крошечные молекулы липидов (жиров), взвешенные в воде. Вопреки тому, что вы, возможно, подумали, применение такого средства не делает кожу жирной – мицеллярную воду можно использовать для эффективного очищения даже в Т-зоне. Вместо традиционного подхода к очищению – то есть пенообразующего раствора, содержащего мыло и агрессивные химикаты, которые «выковыривают» из кожи грязь и косметику, мицеллярные воды действуют деликатнее
Cu⁺²S⁻² + H⁺N⁺⁵O₃⁻²(разб.) → Cu⁺²(NO₃)₂⁻ + S⁰ + N⁺²O⁻² + H₂⁺O⁻²
S⁻² - 2ē → S⁰ | 2 | | 3 | - восстановитель - окисление
| 6 |
N⁺⁵ + 3ē → N⁺² | 3 | | 2 | окислитель - восстановление
Следовательно получаем:
3CuS + 8HNO₃(разб.) → 3Cu(NO₃)₂ + 3S↓ + 2NO↑ + 4H₂O