М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
barmoksana
barmoksana
06.11.2020 19:42 •  Химия

Будь ласка хто може пояснити з хімії що таке s-елемент, d-елемент, f-елемент, p-елемент, і як їх визначити? будь ласка дуже потрібно

👇
Ответ:
Adzhisay
Adzhisay
06.11.2020

s-элемент - это элемент, у которого заполняются s подуровни (все элементы таблицы), d-элемент, соответственно у которого заполняются d-подуровни, когда элемент переходит в возбуждённое состояние (степень ок-я не 0, у каждого элемента та, которую может проявлять), F и P элементы соответственно по аналогии 

4,8(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ЯнаШемен
ЯнаШемен
06.11.2020

1) М(СО2)=44 г\моль 
количество=11\44=0.25 моль 
6 х 10 в 23 степени х 0.25=1.5 х 10 в 23 степени

2)М(СО2) = 44, 
1 моль любого газа занимает объем 22,4 л 
0,05 * 22,4 = 1,12 л 
0,05 * 44 = 2,2 г

3)n=m/M 
m = 416 g 
M = 137+32+4*16 = 233 => 
n = 416/233 = (прибл) 1.79 (моль)

4)

2HCl+Zn=ZnCl2+H2

cоотношение кофициентов цинка к хлориду цинка 1:1, значит количество хлорида цинка равно 0,02.

найдем массу, умножим количество на молярную массу.

0,02* 136=2,72 г

ответ 2,72г

5)CaCO3=>CaO+CO2
m(CaCO3)/M(CaCO3)=m(CaO)/M(CaO)
5/100=x/56
x=5*56/100=2,8г
ответ: 2,8 г 6) не знаю 7)

4H2+O2=2H2O

отношение коффиентов кислорода к водору 1:4, значит количества водорода в 4 раза больше, 0,2*4=0,8 моль

найдем объем, умножим молярный объем на количество 0,8*22,4=17,92 л

ответ 17,92л

8)0,208

9)не знаю

10)

 

1) 80 * 0,05 = 4(г) масса вещества.

2) 80 – 4 = 76 (г) масса воды.

 

ответ: масса нитрата натрия4 г, масса воды76 г.

4,6(8 оценок)
Ответ:
СофияKomarova
СофияKomarova
06.11.2020

Близько половини населення Землі дихає повітрям, яке офіційно визнане шкідливим для здоров’я. Згідно проведеним дослідженням забруднення атмосфери є в тій чи іншій мірі причиною загибелі кожного 17-того та інвалідності кожного 24-го жителя Угорщини, а в Китаї смертність від раку легень в міських жителів у шість разів вище ніж у сільських.

Причини та наслідки. Один з основних видів забруднення атмосфери – автомобільний транспорт. У викидах автомобілів знаходяться такі шкідливі речовини як: угарний газ, окиси азоту, тверді частинки та летючі органічні з’єднання. На автотранспорт приходиться 90% угарного газу, що взагалі викидається в атмосферу. При високих рівнях вмісту у повітрі він викликає сонливість і навіть призводить до смерті. Максимальна кількість викидів регіструється в години пік, причому всередині автомобіля концентрація шкідливих речовин найбільша. Припускають, що двоокис азоту подразнює легені і викликає загострення астми.

Тверді частинки, що осідають навколо (в тому числі на нашому одязі та шкірі) є складовою частиною забруднень від автотранспорту. Найменші з них (діаметром до 10 мікрометрів, тобто однієї сотої міліметра) спроможні проникати глибоко в легені, загострюючи респіраторні захворювання. Значну кількість цих частинок викидають у повітря автомобілі з дизельними двигунами та великі вантажівки.

Вихлопні гази дають одну третю вуглекислого газу, що викидається в повітря, сприяють утворенню парникового ефекту, який викликає глобальне потепління. Летючі органічні речовини, такі як поліароматичні вуглеводні та бензол, спонукають утворення смогів. Викиди вуглеводнів є наслідком не повного згорання палива. Це можуть бути гази чи тверді частинки. Бензол (що потрапляє у атмосферу з вихлопами та випарами з бензобаків та бензоколонок під час заправки автомобілів) може викликати рак легенів та респіраторні захворювання.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, цей газ настільки небезпечний, що для нього не існує норм гранично допустимої концентрації. Окиси азоту з повітряними масами переміщуються на значні відстані і, з’єднуючись із сіркою, випадають у вигляді кислотних дощів, забруднюючи земляні угіддя, водойми, руйнуючи різні забудови. Окиси азоту можуть також з’єднуватись з твердими частинками не повністю згорівшого палива та угарним газом, утворюючи фотохімічний смог. Спільна реакція вуглеводородів, кисню та окисів азоту на сонячне випромінювання приводять до утворення озону.

Фотохімічний смог (видима не озброєним оком туманність їдких газів, характерна для таких крупних міст, як Лос-Анджелес та Мехіко) формується в результаті дії сонячного ультрафіолетового випромінювання на вуглеводороди та окиси азоту. Через температурні інверсії (коли поверх землі повітря більш холодне ніж в вище лежачих шарах) смог висить над містом і не розсіюється. Дослідження в США показали, що під час смогів астматики частіше страждають від нападів і потрапляють до лікарень.

Промислове забруднення. Автотранспорт – не єдина причина забруднення повітря. Головним його джерелом є промислові підприємства. Спалювання, наприклад, вугілля на теплових електростанціях супроводжується викидами диму, який містить двоокис сірки та окис азоту. Окрім згаданих вище наслідків, двоокис сірки може викликати звужування дихальних шляхів та загострює різні хвороби. В процесі виробництва пластмас у атмосферу попадають хлорофторвуглець, які руйнують її озоновий шар. Відрізняючись великою стійкістю, ці гази спроможні накопичуватись і зберігатися в атмосфері до 100 років. Тому, не дивлячись на спроби скоротити викиди, ми ще довго будемо відчувати на собі негативний вплив вже того хлорофторвуглецю, який накопичився у атмосфері.

При спалюванні великої кількості побутового сміття, яке постійно накопичується, виникає дим, у якому знаходяться діоксини. Речовини, які використовуються у хімчистці, містять перхлоретилен, який було внесено спеціалістами до списку "шкідливих для здоров’я забруднювачів повітря", які мають канцерогенні властивості.

4,7(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ