У своєму творі Ніч перед Різдвом я не побоюся написати про те, що це справжній шедевр, без якого сьогодні не проходить святкування Нового року. Всі люди люблять новорічні й різдвяні канікули переглядати фільм, який знятий за мотивами твору Гоголя, адже саме воно, піднімає настрій наповнює наші будинки атмосферою свята.
Повість, схоже на казки, де найкращим чином переплелася реальність з фантастикою. Так у звичайному селі, серед простих людей, що зустрічаються нам представники нечистої сили, тут же оживають перекази і повір’я. При цьому саме в Різдвяну ніч нечисть стає найбільш активної і яскравий тут представник – це чорт, який і місяць вкрав, і пургу навіяв. Саме його згодом Вакула змусить до дістати черевички для коханої.
Крім риса зустрічаємо ми і Солоху, яка виявилася відьмою. Вона прямо на мітлі літає нічне небо, збираючи зірки. Це до неї по черзі приходити дяк, Чуб, чорт, Голова, а щоб вони не зустріли один одного, буде садити їх Солоха в мішки і це одна з комічних ситуацій, описаних у творі.Чарівним чином знахар Пацюк в пост буде їсти вареники, які самі будуть обмакиваться в сметану і летіти йому в рот.
Ось такі незвичайні моменти, ожилі казкові персонажі роблять повість більш веселою, казкової і дозволяють автору передати нам самобутність народної міфології. Ці моменти дають можливість насолоджуватися чудовим твором, читаючи його зимовими вечорами або ж переглядаючи фільм, знятий за мотивами цієї повісті.
Объяснение:
2Na + Cl2 = 2NaCl,
Fe + S = FeS,
6Li + N2 = 2Li3N,
2Ca + O2 = 2CaO
в этих случаях неметаллы проявляют окислительные свойства, они принимают электроны, образуя отрицательно заряженные частицы.
Взаимодействие с другими неметаллами:
взаимодействуя с водородом, большинство неметаллов проявляет окислительные свойства, образуя летучие водородные соединения – ковалентные гидриды:
3H2 + N2 = 2NH3,
H2 + Br2 = 2HBr;
взаимодействуя с кислородом , все неметаллы, кроме фтора, проявляют восстановительные свойства:
S + O2 = SO2,
4P + 5O2 = 2P2O5;
при взаимодействии с фтором фтор является окислителем, а кислород – восстановителем:
2F2 + O2 = 2OF2;
неметаллы взаимодействуют между собой, более электроотрицательный металл играет роль окислителя, менее электроотрицательный – роль восстановителя:
S + 3F2 = SF6,
C + 2Cl2 = CCl4.