М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
AngelinaLOL18
AngelinaLOL18
11.11.2021 12:51 •  Химия

Задание 3. Вставьте в текст пропущенные слова и обозначения 1. Атом состоит из и движущихся вокруг него . Ядро атома всегда заряжено и состоит из нуклонов: и .

2. Протоны. Обозначают , имеют массу и заряд . Число протонов в атоме равно .

3. Нейтроны. Обозначают , имеют массу и заряд . Число нейтронов в атоме находят по формуле: .

4. Электроны. Обозначают , имеют массу и заряд . Число электронов атоме равно .

👇
Открыть все ответы
Ответ:
xxsPiRiTxx
xxsPiRiTxx
11.11.2021

Объяснение:а) Доливаємо до суміші води, сіль розчиниться у воді, а крейда – не розчиниться. Суміш неоднорідна, утворена розчинними і нерозчинними у воді речовинами. Фільтруванням розділяємо крейду з водного розчину солі. На фільтрі залишиться крейда. Для виділення розчинної твердої речовини з отриманого фільтрату використовуємо метод випарювання. Отримаємо кухонну сіль.

б) Суміш однорідна. Розділяємо методом перегонки, який грунтується на відмінності температур кипіння розчинених один в одному компонентів. Спирт і вода мають різні температури кипіння.

4,6(2 оценок)
Ответ:
Milkapilka11
Milkapilka11
11.11.2021

150 років тому, 1 березня 1869 року російський хімік Дмитро Менделєєв склав в набір рукопис розробленої ним періодичної таблиці хімічних елементів, якій вчені користуються досі. За однією з версій, цю систему Менделєєв побачив уві сні.

Згідно з легендою, російський хімік Дмитро Менделєєв склав свою періодичну систему хімічних елементів, побачивши її уві сні. Нібито, відпочиваючи після безперервних наукових праць, вчений заснув прямо на робочому місці і уві сні побачив систему, що стала основою Періодичної системи хімічних елементів, яка була підготовлена ​​ним 1 березня 1869 року.

З точки зору психології, таке можливо. Звичайно таблиця не наснилася б людині, яка абсолютно не розбирається в хімії. А ось вчений, який присвятив все життя науковим працям, дійсно міг побачити подібне. Це пояснюється тим, що уві сні мозок продовжує працювати, крім того, включається підсвідомість, що розширює межі думки.

Але сам Менделєєв заперечував легенду про створення періодичної системи хімічних елементів по побаченої уві сні інформації.

"Я над нею, може бути, 20 років думав, а ви думаєте: сидів і раптом - готово", - говорив він.

Слух про винахід таблиці Менделєєва уві сні, очевидно, походить від професора геології Університету Санкт-Петербурга Олександра Иностранцева, друга Менделєєва.

Той розповідав, що хімік сказав йому, ніби бачив уві сні таблицю, в якій елементи були розташовані по мірі зростання атомної маси. За словами Иностранцева, аналізуючи приснився систему, Менделєєв вніс тільки дрібні правки і підготував винахід.

Сучасники Менделєєва відзначали, що він любив пожартувати і робив це часто з серйозним виглядом. Очевидно, це також був гумор знаменитого вченого

4,6(28 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ