М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Doshik131
Doshik131
18.11.2021 17:52 •  Химия

Ск-ко грамм оксида магния можно получить в результате горения 2,5 гр магни?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
juwal
juwal
18.11.2021

Объяснение:

Будь рідини і гази, хоча б у невеликих кількостях, розчинні у воді. Однак ряд рідин розчиняється у воді в необмежених кількостях. Це означає, що їх можна змішувати з водою в будь-яких пропорціях. До таких рідин відносяться сірчана, азотна, оцтова кислоти, ацетон, спирт, гліцерин та ін.

Ті рідини, які незначно розчиняються у воді, відносять до нерозчинним. Це, наприклад, бензин, олія тощо. Якщо ці речовини налити у воду, то утворюється два шари рідини, які не змішуються.

Серед газів у воді добре розчиняються хлороводород (HCl) з утворенням соляної кислоти і аміак (NH3). Розведений розчин аміаку називається нашатирним спиртом. Погано у воді розчиняються кисень, азот, водень, вуглекислий газ.

З ростом температури води розчинність газів в ній зменшується. Цим пояснюється, наприклад, чому коли вода закипає, утворюються бульбашки повітря. Повітря, розчинений у воді при більш низькій температурі, починає виділятися з неї при підвищенні температури.

Гази розчиняються у воді краще при підвищеному тиску. Наприклад, газована вода в пляшці була насичена вуглекислим газом при підвищеному тиску. Коли вона відкривається, то «зайвий» для нормального тиску газ починає виділятися з рідини.

4,7(3 оценок)
Ответ:
Alica2653
Alica2653
18.11.2021

В периодической системе химических элементов Д. И. Менделеева под порядковым номером 11 находится химический элемент натрий . Он находится в 3

периоде и основной А группе периодической системы химических элементов Д. И. Менделеева. Его атом содержит 11  протонов и 12 нейтронов и 11 электронов. Заряд ядра его атома +1 . Распределение электронов в атоме соответствует схеме 2 ; 8 ; 1 . Валентность в соединениях равна 1 . Высший оксид, образуемый этим химическим элементом, имеет основной характер. Соответствующий гидроксид проявляет основные свойства.

4,7(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ