М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sens1980
sens1980
04.11.2020 23:18 •  Химия

3,36 л хлора, измеренного при нормальных условиях, вступают в реакцию с количеством железа. Определите содержание соли и количество вещества, образовавшегося в результате реакции.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
katrin20005
katrin20005
04.11.2020
Дролиз соли − это взаимодействие ее ионов с водой, приводящее к появлению кислотной или щелочной среды, но не образованием осадков или газов. уравнение гидролиза соли записывают в два этапа: 1) диссоциация соли в растворе − необратимая реакция (α = 1) 2) гидролиз иона соли (его взаимодействие с водой) − обратимая реакция (α < 1) этапы 1 и 2 складывать нельзя! отметим, что соли, образованные катионами щелочей и анионами сильных кислот гидролизу не подвергаются, они лишь диссоциируют при растворении в воде. в растворах таких солей как kcl, nano3, na2so4, bai2 среда нейтральная. гидролиз солей по аниону в случае взаимодействия аниона растворенной соли с водой процесс называется гидролизом соли по аниону: 1) kno2 = k+ + no2− (диссоциация) 2) no2 + h2o hno2 + oh− (гидролиз)
4,6(59 оценок)
Ответ:
artik12042003
artik12042003
04.11.2020

Відповідь:

1. Кип'ятити воду слід не менше 15 хвилин.

2. Ємність, в якій кип'ятиться вода, не можна накривати кришкою.

Але цей метод має істотні недоліки:

Свіжа вода містить кисень, сірководень, іони кальцію, магнію, натрію, калію. Кип'ятіння витісняє кисень з води. Іони вступають між собою в реакцію під впливом високих температур, в результаті чого утворюються солі кальцію та інших елементів, які осідають у вигляді накипу на стінках посуду. В результаті ми отримуємо не просто "мертву" воду, але й шкідливу для здоров'я: солі кальцію з часом можуть стати причиною утворення каменів в нирках, розвитку артрозу і артритів.

Кип'ятінням можна видалити з води солі заліза, свинцю, ртуті та інших важких металів.

Хлор та його сполуки, вступаючи в процесі нагрівання в реакцію з органічними сполуками, утворюють тригалометани і діоксин - канцерогенні речовини, які накопичуються в організмі і можуть призвести до розвитку серйозних захворювань, включаючи онкологію.

2. Відстоювання води

Даний метод очищення води передбачає відстоювання водопровідної води протягом 8 - 12 годин (саме стільки часу необхідно для випаровування хлору та інших летючих домішок).

Для прискорення процесу випаровування шкідливих речовин рекомендується періодично помішувати воду.

Але врахуйте, що у відстояній воді зберігаються солі важких металів, які осідають на дні, тому за годину-півтори до закінчення очищення не рекомендується перемішувати воду.

Щоб на виході отримати воду, очищену від важких металів, рекомендується акуратно перелити 2/3 рідини в іншу тару: зробити це необхідно так, щоб осад залишився на дні.

3. Заморожування води

Заморожування - це простий і ефективний метод, що дозволяє не тільки очистити воду від солей та інших шкідливих сполук, а й підвищити її якість, збагативши киснем.

Користь талої води: виведення з організму холестерину і солей, зміцнення імунітету і підвищення опірності організму до різних захворювань, зниження ризику розвитку алергії, омолодження організму.

Як отримати талу воду

1. Пластиковий контейнер (не пластикову пляшку) або спеціальний пластиковий пакет для заморозки не до країв наповніть водою, пам'ятаючи про те, що при заморожуванні вода розширюється. З цієї ж причини не можна використовувати скляну тару, яка може лопнути під тиском замерзлої води.

2. Помістіть ємність з водою в морозильну камеру до тих пір, поки 2/3 її не замерзнуть.

3. Злийте з ємності воду, що не заморозилась, бо саме в ній містяться солі, які й гальмують процес заморожування.

4. Лід, який залишився, розморозьте - це і є корисна тала вода.

Рекомендується випивати близько 1,5 - 2 л талої води в день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як склянка теплої води покращить здоров'я

4. Очищення води активованим вугіллям

Активоване вугілля - бюджетний, але при цьому ефективний засіб для очищення води, що абсорбує різні шкідливі домішки і неприємні запахи. Саме вугільними фільтрами оснащені побутові фільтри для очищення води.

Для виготовлення вугільного фільтру знадобиться: активоване вугілля (50 таблеток), марля (або широкий бинт), вата, скляна банка (1л), пластикова пляшка (1,5 л) з-під води.

Пояснення:

4,6(99 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ