М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
play1239
play1239
01.12.2020 16:00 •  Химия

Обчисліть обєм водню (нормальні умови), який утворюється під час розчинення алюмінію масою 8,1 г у
водному розчині лугу.

👇
Ответ:
kirra00787p07znc
kirra00787p07znc
01.12.2020

Объяснение:

Дано:

m(Al) = 8,1 г  

Найти: V(H2)-?

Складемо РХР:

8,1 г                                                            х л

2Al + 2NaOH + 6H2O =  2Na[Al(OH)4] +  3H2

n = 2 моль                                                    n = 3 моль

М = 27 г/моль                                              Vm = 22,4 л/моль

m = 54 г                                                       V = 67,2 л

8,1 г (Al)    -    х л (Н2)

54 г   Al     -   67,2 л  Н2

V(H2) = 8,1 * 67,2 : 54 = 10,08 л

4,6(66 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
yarlev88
yarlev88
01.12.2020

Відповідь:

Вуглеводи – невід'ємний компонент клітин і тканин будь-якого живого організму, будь то рослина, тварина або людина. Вони складають основне кількість органічної речовини планети Земля. Вуглеводи – досить обширний клас сполук. Серед них можна зустріти речовини різні за властивостями. Завдяки цій особливості, функції вуглеводів досить широкі. Сьогодні ми розберемо основні властивості, фізіологічну роль та застосування вуглеводів в різних напрямках харчової (і не тільки) галузі.

Джерела вуглеводів

Основні джерела вуглеводів – продукти рослинного походження. А саме: хліб, злаки, овочі, фрукти, ягоди. Що стосується продуктів тваринного походження, то деякі з них також багаті на вуглеводи. Це, в першу чергу, молоко, в якому міститься так званий молочний цукор. Харчові продукти можуть містити різні вуглеводи. Тому значення, застосування вуглеводів та їх функції дуже широкі. У крупах і картоплі є крохмаль – складний вуглевод нерозчинний у воді, який розщеплюється на прості цукри під дією травних соків. У фруктах, овочах і ягодах ці речовини представлені у вигляді простих цукрів: фруктовий, буряковий, тростинний, виноградний і так далі. Вони розчиняються у воді і чудово засвоюються організмом. Цукру, розчинні у воді, швидко всмоктуються в кров.

Вживання вуглеводів

Вважається, що основну частину вуглеводів варто вживати в складній формі, і лише 20-25% в простій. Це сприяє поступовому вступу цукрів у тканини. Якщо людина отримує з їжею достатню кількість вуглеводів, вони відкладаються в печінці і м'язах у вигляді тваринного крохмалю» глікогену. При нестачі вуглеводів, запас глікогену розщеплюється на глюкозу і використовується для потреб організму (харчування клітин і тканин). Якщо організм отримує їх надлишок, вони переходять в жирові відкладення. До речі кажучи, до вуглеводів також відносять клітковину, яка необхідна для правильного травлення.

Вуглеводи – есенціальні компоненти раціону, тому вони не тільки зумовлюють енергетичний гомеостат організму, але і беруть участь в біосинтезі ряду вуглецевмісних полімерів. За все життя людина в середньому споживає близько 14 тонн цих сполук. З них приблизно 25 тонни - у простій формі. Застосування білків, жирів, вуглеводів та їх похідних в продуктах харчування не рівномірно. Вуглеводи – основна частина нашого харчового раціону. Їх споживають у 4 рази більше, ніж білків або жирів. При простому, змішаному раціоні харчування, близько 60% енергії людина отримує від вуглеводів. Їх головне завдання в організмі – давати енергію. Чим більше в житті людини фізичних навантажень, тим більше йому потрібно вуглеводів. При малорухомому і життя потреба в цих речовинах зменшується. Для тих, хто не займається фізичною працею, добова потреба в вуглеводах становить приблизно 400 грам. Близько 50-65% вуглеводів надходять у наш організм із зерновими продуктами. 15-25% – з цукром і сахаросодержащими продуктами. Близько 10% – з корене - і клубнеплодами. І приблизно 5-7% - з фруктами і овочами.

Вуглеводи є дуже сильним подразником зовнішньої секреції підшлункової залози і найбільш активним стимулятором синтезу інсуліну, який відіграє важливу роль у регуляції вуглеводного обміну і підтримки оптимального гомеостазу глюкози. Перевантаження простими вуглеводами з роками призводить до гіперплазії ?-клітин, потім - до послабленню інсулярного апарату і створення передумов для розвитку цукрового діабету.

думаю хвате

Пояснення:

4,5(91 оценок)
Ответ:
nikolau2011mil
nikolau2011mil
01.12.2020
41. в водном растворе глицерина лакмус имеет окраску4)фиолетовую42. глицерин реагирует с  3)cu(oh)243. глицерин взаимодействует с каждым из двух веществ 4)na и hno344.этиленгликоль реагирует с 2)ch3cooh 45. этиленгликоль образует сложный эфир при взаимодействии с 3)hcooh (не уверена)46. этиленгликоль реагирует с каждым из трех вещ-в3)koh, hcooh, zno(не уверена)47. пропантриол-1,2,3, не взаимодействует с2)cu  48. кислотные св-ва наиболее выражены у )фенола 49. бромирование фенола относится к реакциям2)замещения50. фенол не взаимодействует с 3)c2h6
4,7(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ