М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

ів! Будь ласка, розпешіть, як маючи реагенти знайти продукти реакції (хімічне рівняння). Коефіцієнти я розтавляти знаю. Мені потрібно дізнатися саме при взаємодії яких речовин з якими утворюється яка формула

Тільки не з інтернету чи не якусь маячню, буду кидати жалоби.

👇
Ответ:
Рома228119
Рома228119
02.11.2020

Ось кілька загальних кроків, які можна виконати для визначення хімічних реакцій та формул продуктів:

Визначте реагенти: встановіть, які речовини беруть участь у реакції. Наприклад, реагентами можуть бути елементи, сполуки або іони.

З'ясуйте тип реакції: визначте, який тип реакції відбувається. Це може бути реакція заміщення, подвійного заміщення, окиснення-відновлення тощо. Цей крок до вам визначити можливі продукти реакції.

Запишіть хімічне рівняння: на основі вищезазначених кроків складіть хімічне рівняння, яке описує реакцію. Забезпечте збалансування коефіцієнтів перед реагентами та продуктами, щоб забезпечити збереження кількості атомів кожного елементу.

Визначте формули продуктів: на основі хімічного рівняння можна визначити формули продуктів реакції. Продукти можуть бути новими сполуками, елементами або іонами.

4,8(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Xb000
Xb000
02.11.2020

Объяснение:

Zn⁰ + 2H⁺¹Cl = Zn⁺²Cl₂ + H₂⁰

Zn⁰ - 2e⁻ = Zn⁺² | 1 - відновник, процес окиснення

2H⁺¹ + 2e⁻ = H₂⁰ | 1 - окисник, процес відновлення

Fe⁰ + 2H⁺¹Cl = Fe⁺²Cl₂ + H₂⁰

Fe⁰ - 2e⁻ = Fe⁺² | 1 - відновник, процес окиснення

2H⁺¹ + 2e⁻ = H₂⁰ | 1 - окисник, процес відновлення

Cu + HCl ≠

Висновок: Хлоридна кислота взаємодіє з металами, що знаходяться в електрохімічному ряду ліворуч водню, з міддю хлоридна к-та не реагує. З залізом реакція проходить повільніше, ніж з цинком. Тобто цинк активніше заліза.

4,5(3 оценок)
Ответ:
Кукарику12
Кукарику12
02.11.2020

ОЛІЯ СОНЯШНИКОВА, Helianthi annui oleum raffinatum (PhEur); Sunflower oil, refined (BP; CAS № 8001-21-6); син.: Huile de tournesol; oleum helianthi; sunflowerseed oil — прозора, олієподібна рідина від світло-жовтого до жовтого кольору, зі слабким своєрідним запахом та приємним смаком, до складу якої входить комплекс природних кислот: лінолева (66%), олеїнова (21,3%), пальмітинова (6,4%), арахідинова (4,0%), стеаринова (1,3%) та біхінова (0,8%).

О.с. одержують пресуванням або екстракцією звільненого від оплодня насіння соняшника однорічного — Helianthus animus, родини складноцвітих — Compositae. О.с. має такі властивості: Tкип 40– 60 ˚С; Tпл 18 ˚С; щільність — 0,915–0,919 г/см3; гідроксильне число — 14–16; йодне число — 125–140; кислотне число ≤0,5; перекисне число ≤10,0; число омилення — 188–194; показник заломлення n40D=1,472–1,474, n40D=1,466–1,468; змішується із хлороформом, чотирихлористим вуглецем, діетиловим етером та парафіном; практично не розчиняється в етанолі (95%) та воді; стійкість до окиснення знижується за наявності оксидів заліза та міді. На повітрі висихає дуже повільно (10–20 днів), утворюючи плівку.

О.с. використовують у складі рідких та м’яких фармацевтичних і косметичних композицій у формі мазей, лініментів, кремів як наповнювач, розріджувач, емульгатор, розчинник та пом’якшувач. У складі таблеток використовується як зв’язувальна речовина. Входить до складу офіцинальних лініментів (аміачного, борноцинкового, цинку оксиду), олій (блекоти, камфори), клеолу. Терапевтично О.с. використовується у складі препаратів для парентерального харчування, як постачальник енергії та незамінних жирних кислот. Використання у в/м ін’єкціях не викликає ушкодження тканин. Також використовується як харчовий продукт, у т.ч. у складі олеомаргаринів.

О.с. є відносно нетоксичною та неподразливою речовиною. Зберігається в герметичних, добре наповнених контейнерах, у захищеному від світла місці. При необхідності для покращання стабільності до складу О.с. можуть додаватись антиоксиданти, кількість яких зазначається на етикетці.

4,7(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ