М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Fakla
Fakla
20.07.2021 11:12 •  Химия

Пропан от пропена можно отличить с ?

👇
Ответ:
leimaegirl
leimaegirl
20.07.2021
С перманганата калия (KMnO3) или дихромата калия (K2Cr2O3). Это реакция окисления - качественная реакция на алкены.
4,5(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vladlena151215
Vladlena151215
20.07.2021
Изомеры-это вещества,которые имеют  общую формулу,одно количество водорода и углерода.Они меняют лишь свою структуру, то есть,можно повесить радикал в середину соединения,сняв его с какого-нибудь края этого же соединения,это уж простым языком. Главное не забывать о валентности элементов  и об одинаковом количестве углерода и водорода-это что касается изомерии цепи.
Есть еще изомерия положения кратной связи,но там все проще.
Или же изомерия между классами веществ
Пространственная изомерия
А названия даются просто,выбираешь самую длинную цепь,проставляешь нумерацию,начиная с той части,к которой ближе радикал,первый цифрой указываешь положение радикала и его названия,допустим...2-метил или 3-пропил, а затем называешь и само вещество, если же изомерия кратных связей,то тогда цифры после названия вещества будут указывать на ее положение, например...2,3- диметилгексен-5
Добавляю фото изомерии цепи у алканов и как нужно давать названия,если будут вопросы,пиши в личку,объясню что именно тебя интересует,в теме очень много  материала для каждого класса веществ все немного отличается...
Sooos! ! совсем не понимаю ,как писать и называть
4,4(86 оценок)
Ответ:
bubisolha1
bubisolha1
20.07.2021

Загальновідомо: хімія – наука про природу, яка вивчає молекулярно-атомарні перетворення речовин, тобто перетворення, при яких молекули одних речовин руйнуються, а на їх місці утворюються молекули інших речовин з новими властивостями.

Але, що є хімія для нас? Яку роль вона відіграє для життя? По-перше, це наше життя – все, що ми відчуваємо, бачимо навколо, та й самі складаємося з хімічних речовин, які постійно реагують між собою. Віруси, мурашки, люди, планети, зірки, галактики – все у світі складається з хімічних елементів. По суті, увесь Всесвіт є дуже великим і дуже складним хімічним реактором. По-друге – це найважливіша галузь економіки. Немає такої промисловості, в якій не була б задіяна хімія і розвиток якої не залежав би від досягнень у цій галузі. По-третє – глобальні проблеми, що нині стоять перед нашою планетою (забруднене середовище, глобальне потепління, енергетична криза), можуть вирішити на практиці лише хіміки різних спеціальностей.

Моє знайомство з хімією почалося ще в школі, де на уроках хімії ми вивчали багато різних, на мій погляд, цікавих, дивовижних, а іноді й чудернацьких речей. Мій учитель – дивовижна людина, яка сама дуже захоплюється цією наукою, зацікавила і мене. Зацікавила настільки, що весь шкільний чотирирічний курс хімії був засвоєний мною за півроку. Тому питання, куди я піду після закінчення школи, було вирішено давно.

Спочатку було дуже складно звикнути до вимог столичного технічного університету, який займає перше місце серед технічних ВНЗ країни, після гуманітарного класу провінційної середньої школи. Але все приходить з великим бажанням та роботою над собою. Дуже сприяло цьому і гарне ставлення викладачів університету та кафедри ХТКМ.

Чудовий склад науковців та викладачів кафедри ХТКМ на чолі з її керівником, проф. В.А.Свідерським, добре організували навчальний процес та намагаються вирішувати важливі, цікаві наукові питання, пов’язані з потребами нашого життя. Особистий приклад багатьох із них дає нам натхнення та бажання не зупинятися, вчитися і розвиватися далі, поглиблюючи свої знання в науці та в житті. Активне залучення студентів до розробки наукових проблемних питань, в ході навчання, сприяє цьому.

Я не очікував, що буду лауреатом стипендії ім. О.О.Пащенка. Я лише намагаюся здобувати важливі і необхідні знання з обраної професії. Але така винагорода є добрим стимулом для подальших досягнень.

Объяснение:

можешь что-то под себя подправить

4,6(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ