М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Liz1ka
Liz1ka
12.01.2022 11:00 •  Химия

Даны вещества hno3, agno3, fe, cu, naoh, cuso4 используя необходимые вещества только из этого списка, получите гидроксид меди(ii). опишите признаки проводимых реакций. для реакции ионного обмена напишите сокращенное ионное уравнение реакции

👇
Ответ:
Ariana20199
Ariana20199
12.01.2022
   CuSO4+2NaOH=Cu(OH)2+Na2SO4
  2+     2-      +     -                        +      2-
 Cu +SO4+2Na+2Oh= Cu(OH)2+ 2Na+SO4
 2+       -
Cu   +2OH=Cu(OH)2    реакция до конца так как образовался осадок
4,4(40 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
glebik28898
glebik28898
12.01.2022

Природні кристали завжди збуджували цікавість у людей своєю красою, люди прикрашали ними себе і житло. Кристали часто потрібні в науці,промисловості (оптичної, годинникової) і в техніці.

Алмаз завдяки своїй винятковій твердості алмаз грає величезну роль в техніці. А вся Годинникова промисловість працює на штучних рубінах. Кристал кварцу використовується в телефонних трубках. А з різновиду кварцу-гірського кришталю (тобто прозорих кристалів кварцу) роблять лінзи.

У природі кристали граю не менш важливу роль. В першу чергу, вони роблять її більш унікальною і неймовірною. Також завдяки кристалам утворюються природні родовища солей: після випаровування води з насиченого соляного розчину на дні ємності залишаться кристали солі. Подібні процеси відбуваються і в природі. Під променями спекотного літнього сонця вода в морях і соляних озерах починає випаровуватися. Кристали солі спочатку плавають на поверхні води, а потім осідають на дно.

4,4(86 оценок)
Ответ:
Lunit
Lunit
12.01.2022

Відповідь:Штучні кристали в сучасній техніці

З давніх часів людство використовує кристали. Спочатку це були природні кристали, які використовувались як знаряддя праці та засоби для лікування та медитації. Пізніше роль рідкісні камені та дорогоцінні метали почали відігравати роль грошей. Фундаментальні наукові дослідження та відкриття XX сторіччя дозволи розробити методи отримання штучних кристалів та суттєво розширити області їх застосування.

Монокристал – це окремий однорідний кристал, який має безперервну кристалічну ґратку та іноді анізотропію властивостей. Зовнішня форма монокристалу залежить від атомно-кристалічної будови та умов (в основному швидкості та однорідності) кристалізації. Кристали, які вирощувались за малих швидкостей зазвичай мають добре сформовану природну огранку. Прикладами огранених природних монокристалів можуть бути монокристали кварцу, кам’яної солі, ісландського шпату, алмазу, топазу.

Пояснення:

4,4(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ