ответ: измени немного значения) при пропускании через смесь сухого хлороводорода выпадает осадок хлорида фениламмония, который нерастворим в органических растворителях:
c6h5nh2 + hcl → c6h5nh3cl ↓.
v(c 6 h 5 nh 3 cl) = 2,59/129,5 = 0,02 моль, следовательно v ( c 6 h 5 nh 2 ) = 0,02 моль, m ( c 6 h 5 nh 2 ) = 0,02.93 = 1,86 г.
уменьшение массы органического слоя на 4,7 г произошло за счет реакции фенола с гидроксидом натрия: с6н5он + naoh → c6h5ona + н2о.фенол перешел в водный раствор в виде фенолята натрия. m (с6н5он) = 4,7 г. масса бензола в смеси составляет 10 – 4,7 -1,86 = 3,44 г.
объяснение:
Утворюються вуглеводи в зелених частинах рослин з участю хлорофілу з вуглекислоти повітря і води ґрунту під дією сонячної енергії. Тому джерелом надходження вуглеводів в організм є продукти рослинного походження.
Білок або протеїн - є головним фактором живої природи. Він входить до елементів клітини: ядра, цитоплазми і є обов'язковою складовою їжі людини, бо білок в організмі синтезується тільки з білків, що надходять ззовні. Без обміну білків неможливе життя, ріст і розвиток будь-якого організму. Білки — основний будівельний матеріал клітин, ферментів, гормонів, імунних тіл. Вони беруть участь у транспорті кисню, в обміні вітамінів, мінеральних речовин, жирів, вуглеводів, є енергетичним матеріалом. Добова потреба людини в білках — 80 — 100 г, половину з яких повинні складати тваринні білки.
Жири за хімічною природою є сполуками трьохатомного спирту гліцерину і жирних кислот. За хімічною класифікацією їх називають гліцеридами або ефірами. Харчова цінність, фізико-хімічні, органолептичні властивості жирів залежать від кількісного співвідношення і властивостей жирних кислот. За певних умов жир розкладається на гліцерин і жирні кислоти.
Не реагирует с платиной и золотом
На холоду концентрированная серная кислота не взаимодействует с такими сильными металлами, как алюминий, железо, хром. Это объясняется пассивацией металлов. Данную особенность широко используют при ее транспортировке в железной таре.
H₂SO₄ с металлами стоящими до Mg образуется H₂S⁻²
5H₂SO₄ + 4Ca = 4CaSO₄ + H₂S +4H₂O
H₂SO₄ с металлами стоящими до Pb образуется S⁰
При нагревании взаимодействует с железом:
4H₂SO₄ + 2Fe = Fe₂(SO₄)₃ + S +4H₂O
H₂SO₄ с металлами стоящими от Pb образуется SO₂
2H₂SO₄ + Cu = CuSO₄ + SO₂ + 2H₂O