М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lizakocirbenck
lizakocirbenck
01.02.2021 20:48 •  Химия

M(c2h6)=60г. m(br2)=? розв"язаня: 60 x c2h6+> c2h5br+hbr mr( mr(

👇
Ответ:
mashamalenkova
mashamalenkova
01.02.2021

Ню(C2H6)=m/M=60/30=2моль М=12*2+6*1=30

m=ню*M=2*160=320g M=80*2=160

4,4(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Aleks5953
Aleks5953
01.02.2021

к группе благородных драгоценных металлов относят восемь - золото, серебро, платину и металлы платиновой группы (платиноиды) - палладий, родий, иридий, рутений и осмий. они достаточно устойчивы на воздухе (не окисляются), высокой сопротивляемостью агрессивной среде (кислотам, щелочам и т. мягкостью, пластичностью, хорошо сочетаются с цветными драгоценными камнями и эмалями, легко комбинируются между собой и с другими материалами. перечисленным свойствам металлы данной группы широко используются в ювелирном деле.

4,4(58 оценок)
Ответ:
lapysh1995
lapysh1995
01.02.2021
Усі процеси у біосфері взаємозалежні. людство є незначною частиною біосфери, а людиналише одним із видів органічного життя. у теперішній час господарська діяльність людини все частіше стає основним джерелом забруднення біосфери. в природне середовище у все більшій кількості надходятьгазоподібні, рідкі та тверді відходи виробництва. різні хімічні речовини що знаходяться у відходах, до грунту, в повітря або воду, переходять по екологічних ланках від одного природного ланцюга до іншого, і в кінці кінців надходять до організму людини

реакція організму на забруднення залежить від індивідуальних особливостей: віку, статі, стану здоров'я. як правило, більш уразливими є діти, літні та хворі люди.

при тривалому надходженні до організму порівняно невеликої кількості токсичних речовин має місце хронічне отруєння, ознаками якого є порушення нормальної поведінки, звичок, швидка втома, сонливість або, навпаки, безсоння, апатія, послаблення уваги, тощо. при цьому часто ушкоджуються нирки, печінка,  нервова система  та інші внутрішні органи.

подібні ознаки спостерігаються і при радіоактивному забрудненні навколишнього середовища. так, в зоні чорнобильської катастрофи захворюваність серед населення збільшилась в декілька разів.

4,6(72 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ