У своєму творі Ніч перед Різдвом я не побоюся написати про те, що це справжній шедевр, без якого сьогодні не проходить святкування Нового року. Всі люди люблять новорічні й різдвяні канікули переглядати фільм, який знятий за мотивами твору Гоголя, адже саме воно, піднімає настрій наповнює наші будинки атмосферою свята.
Повість, схоже на казки, де найкращим чином переплелася реальність з фантастикою. Так у звичайному селі, серед простих людей, що зустрічаються нам представники нечистої сили, тут же оживають перекази і повір’я. При цьому саме в Різдвяну ніч нечисть стає найбільш активної і яскравий тут представник – це чорт, який і місяць вкрав, і пургу навіяв. Саме його згодом Вакула змусить до дістати черевички для коханої.
Крім риса зустрічаємо ми і Солоху, яка виявилася відьмою. Вона прямо на мітлі літає нічне небо, збираючи зірки. Це до неї по черзі приходити дяк, Чуб, чорт, Голова, а щоб вони не зустріли один одного, буде садити їх Солоха в мішки і це одна з комічних ситуацій, описаних у творі.Чарівним чином знахар Пацюк в пост буде їсти вареники, які самі будуть обмакиваться в сметану і летіти йому в рот.
Ось такі незвичайні моменти, ожилі казкові персонажі роблять повість більш веселою, казкової і дозволяють автору передати нам самобутність народної міфології. Ці моменти дають можливість насолоджуватися чудовим твором, читаючи його зимовими вечорами або ж переглядаючи фільм, знятий за мотивами цієї повісті.
Объяснение:
Взаємодія з вуглецем:
C+O2=CO2 — вуглекислий газ, або карбон(IV) оксид.
Взаємодія з воднем:
2H2+O2=2H2O — вода, або гідроген оксид.
Взаємодія з металами:
Деякі метали реагують бурхливо, з виділенням тепла і світла:
2Mg+O2=2MgO — магній оксид.
Для протікання деяких потрібні роки. Наприклад, мідь, яка має жовто-червоне забарвлення, повільно окиснюючись набуває зеленого забарвлення:
2Cu+O2=2CuO — купрум(II) оксид.
P.S. Якщо треба більше реакцій, напишіть і я зроблю ще.
Объяснение:
Кисень — речовина, яка легко вступає в хімічні реакції і з металами, і з неметалами. Внаслідок цих реакцій утворюються складні речовини — оксиди.Взаємодія кисню з речовинами називається окисненням.Окиснення може відбуватися бурхливо, з інтенсивним виділенням тепла і світла, або повільно.Не усі речовини реагують з киснем однаково. Інколи реакції окиснення відбуваються без виділення світла, а теплота виділяється поступово. Це реакції повільного окиснення. Процеси окиснення відбуваються і у живих організмах. Такі процеси називають диханням.Під час взаємодії з киснем з кількох простих речовин утворюються складні речовини. Такі реакції називаються реакціями сполучення.
n(Mg) = 6 г / 24 г / моль = 0,25 моль
n(Mg) = n(H2) = 0,25 моль
V(H2) = 0,25 моль * 22,4 л / моль = 5,6 л
n(Mg) = n(MgCl2) = 0,25 моль
m(MgCl2) = 0,25 моль * 95 г / моль = 23,75 г
ответ: V(H2) = 5,6 л; m(MgCl2) = 23,75 г