При нормальных условиях.
Al(OH)3+KOH=K(Al(OH)4)
При 1000°C.
Al(OH)3+KOH=KAlO2+2H2O
Ось настала золота осінь. сама красива і мальовнича пора року. осінь любить жовті, червоні, оранжеві фарби, а як любить вона обсипати все золотом. ось приходиш в березовий гай, і не можеш відвести очей, все в золоті. на берізках замість листочків висять золоті монетки, і, здається, що від одного подиху вітерця вони почнуть тут же дзвеніти. золотом обсипає осінь і парки, особливо липи. ідеш і радієш такій красі. і починаєш розуміти, чому поети так любили оспівувати осінь. а іноді просто слів немає, ну неможливо описати всю ту красу, яка відкривається перед тобою. гуляєш по парку і не можеш нагулятися, так не хочеться залишати цю красу. дуже красиво рано вранці, коли гарна погода. золоті дерева просто сяють на тлі яскравого блакитного неба. не можна не захоплюватися природою, немає нічого прекраснішого неї. ах! як здорово, просто дух захоплює від усієї цієї пишноти. золота осінь не йди, порадуй нас ще трошки. але, на жаль, це час дуже короткий, і ось вже через тиждень, дерева починають скидати своє вбрання. а як не хочеться розлучатися з казкою, як хочеться ще помилуватися мальовничими золотими пейзажами.
Объяснение:
В результате растворения навески оксида алюминия в растворе гидроксида калия (Al2O3 + KOH = ?) происходит образование двойной соли – алюмината калия и воды. Реакцию следует проводить при нагревании в температурном диапазоне 900 - 1000^{0}C. Молекулярное уравнение реакции имеет вид:
\[Al_2O_3 + 2KOH \rightarrow 2KAlO_2 + H_2O.\]
Запишем ионные уравнения, учитывая, что оксиды и вода на ионы не распадаются, т.е. не диссоциируют.
\[ Al_2O_3 + 2K^{+} + 2OH^{-} \rightarrow 2K^{+} + 2AlO_2^{-} + H_2O;\]
\[ Al_2O_3 + 2OH^{-} \rightarrow 2AlO_2^{-} + H_2O.\]
Первое уравнение называют полным ионным, а второе – сокращенным ионным.
Оксид алюминия представляет собой кристаллы белого цвета, отличающиеся тугоплавкостью и термической устойчивостью. В прокаленном виде он химически пассивен; не реагирует с водой, разбавленными кислотами и щелочами. Проявляет амфотерные свойства; реагирует с концентрированными кислотами, щелочами в концентрированном растворе и при спекании.
\[Al_2O_3 + 6HCl_conc., hot \rightarrow 2AlCl_3 + 3H_2O;\]
\[Al_2O_3 + 2NaOH_conc., hot + 3H_2O \rightarrow 2Na[Al(OH)_4];\]
\[Al_2O_3 + 2NaOH \rightarrow 2NaAlO_2 + H_2O;\]
\[Al_2O_3 + Na_2CO_3 \rightarrow 2NaAlO_2 + CO_2.\]
Оксид алюминия в промышленности получают из природных минералов, которые его содержат, например, бокситов, нефелинов, каолина, алунитов и т.д. В лаборатории эту процедуру осуществляют по следующему уравнению:
\[3Cu_2O + 2Al \rightarrow Al_2O_3 + 6Cu (1000^{0}C).\]