Аліса – семирічна дівчинка, якій наснилися пригоди в підземній Країні чудес і Задзеркаллі, де вона зустрілася з різноманітними казковими і фантастичними персонажами, що живуть по своїй особливій логіці і весь час спантеличують розумну юну вікторіанку. Будучи втіленням всіх дитячих вікторіанських чеснот: чемності, привітності, скромності, стриманості, серйозності, відчуття власної гідності, Аліса одночасно зберігає в собі ту безпосередність і душевну відвертість. Світ нонсенсу, куди потрапляє Аліса, часто дратує її, дивні персонажі, з якими вона зустрічається, як правило, прискіпливі, дратівливі і образливі, проте їй вистачає здорового глузду, щоб примиритися з ситуацією, зуміти перевести розмову на іншу тему, дивуючись дивацтву світу, що відкривається перед нею, одночасно приймати його таким, як він є. Адже незважаючи на всю його дивність і уявну нез’ясовність, у світі Чудес і Задзеркалля царює своя бездоганна логіка.
Це світ, де все розуміється буквально, де метафора позбавляється свого переносного значення, внаслідок чого каламбур таким навіть не відчувається, де парадокс виявляється результатом бездоганної логічної побудови. У забавних же пародійних віршах, що рясно зустрічаються в тексті, в знайомих за оригіналом логічних і граматичних зв’язках раптом виявляються зовсім інші, а то й просто безглузді слова.
Джерело: https://dovidka.biz.ua/alisa-v-krayini-chudes-harakteristika-alisi
Объяснение:
ответ:Тема гражданской войны затрагивалась во многих произведениях начала XX века. Главным героем в них, как правило, выступал народ. Однако у каждого автора был свой подход к этому вопросу. Так, например, А. А. Фадеев своеобразно изобразил события, происходящие в стране. В своем романе «Разгром» он проследил процесс становления нового человека. Читая это произведение, понимаешь, что во время гражданской войны происходил отбор человеческого материала. Все враждебное и не к настоящей революции сметалось с пути. Этой революцией руководили обычные люди, рабочий класс. Они вели за собой тех, кто отстал, и перевоспитывали их. За годы войны произошел коренной перелом в сознании людей. Миллионы трудящихся были вовлечены в политику. Элементы «одичания» масс были неизбежны.