Твір «Алхімік» Пауло Коельо, це твір про та знайдення істини. Сюжет цього твору має "кільцеву" форму. Вівчар Сантьяго, біблійний син-мандрівник, який мандрував світом для того, щоб переконатися, що скарб який він шукає лежить з самого початку його шляху.
Шлях його був довгим та різноманітним. Він зустрічав тих, хто допомагав йому: Циганка, Фатіма, Англієць; тих, хто випробовув його: Блакитні вершники; тих, хто змирився зі злом: Дизертири.
Але які ж духовні скарби для себе відкрив головний герой, на протязі цієї подорожі? В першу чергу, це звязок людини з Богом, а саме вічність та храм, де зберігаються скарби людської душі. Сантьяго зрозумів, що є щось набагато більше та величніше, ніж звичайні матеріальні скарби. Він зрозумів, що найбільше людське багатсво це душа, і можливість єднатися з Богом. Матеріальні скарби не вічні, і за них можна отримати далеко не все, а ось людьска душа має цінність навіть після того, як покине смертне тіло. Саме з Богом людина може бути щирой, правдивою, і не чекати осудження. Людина може розказати про всі свої гріхі, і не отримати засудження.
Дійти до цього йому допомагали герої твори, а саме : Мелхіседек, продавець кришталю, Провідник, Алхімік. Ці люди до вівчарю дійти істини, направляли його на вірний шлях. Чому це духовний скарб? Тому що інколи люди навколо нас можуть одною лише розмовою змінити наш погляд на життя наші цінності.
Висновком цього твору є те, що людині завжди кажеться, що щастя десь зовсім далеко від нас. Що його потрібно шукати, проходити безліч доріг та людей, щоб побачити чи відчути. Але насправді, у більшості випадків щастя завжди поруч з нами, і все що потрібно - навчитися його бачити.
Людина втрачає так багато життя на пошук всього : любові, справжньої дружби, істини, віри, матеріального достатку... і саме за цим втрачає головне - щастя. Сантьяго переконався, який великий дар - звязок людини з Богом.
Объяснение:
Послевоенные годы выдались самыми тяжелыми особенно для детей, а о тех кто остался сиротками и говорить не приходится. В одном селе жили брат с сестрой мать их умерла, а отец погиб на войне. И пришлось детям самим вести хозяйство. Настя вставала ранним утром, готовила, ходила за скотиной, занималась уборкой. Брат научившись у отца мастерить деревянную посуду менял у соседей на что-нибудь нужное в хозяйстве. Сельчане зная как детям трудно приходится, старались , кто чем может.
Вот как-то весной собрались ребята в лес за клюквой, в это время ягода бывает сладкая. Как только сошел снег ее видимо не видимо на полянках, которые называют кладовые солнца. Дети вспомнили про одно место, где этой ягоды можно насобирать целое ведро с одного метра. Сперва они шли вместе пока не дошли до развилки. Там Настя пошла по широкой дорожке, а Митраша выбрал на узкую тропинку. Заблудиться он не боялся, так как взял с собой и компас и даже ружье. За то что мальчик был собранный и всегда старался запастись нужными вещами его прозвали «мужичок в мешочке».
В лесу через который шли ребята жила собака Травка, когда-то она принадлежала леснику, а после его смерти осталась одна. Тоскливо ей было и она частенько выла. Этот вой услышал волк и решил ее поймать, но в тот самый момент когда ее можно было схватить собака помчалась за зайцем.
Митраша шел незаметной тропкой и попал в болото, хорошо сообразил бросить ружье плашмя, на нем и держался пока его случайно не нашла Травка. Тут из-за кустов появился волк, Митраша не долго думая выстрелил и убил его. Пока брат бродил по болоту Настя насобирала ягод.
Вернувшись домой дети рассказали о своем приключении. Мало кто им поверил, но некоторые особо любопытные отправились в лес и привезли волка. Теперь «мужичка в мешочке» зауважали еще больше.
Вовсе не обязательно быть взрослым и опытным, чтобы убить матерого волка с которым не могла справиться специальная бригада, достаточно немного везения.
Источник: Сочинение по рассказу Кладовая солнца Пришвина 6 класс