М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kucm14
kucm14
20.06.2020 11:42 •  Литература

Определить размер и художественные средства выразительности стиха.

Топи да болота,
Синий плат небес.
Хвойной позолотой
Взвенивает лес.

Тенькает синица
Меж лесных кудрей,
Темным елям снится
Гомон косарей.

По лугу со скрипом
Тянется обоз -
Суховатой липой
Пахнет от колес.

Слухают ракиты
Посвист ветряной...
Край ты мой забытый,
Край ты мой родной!

👇
Ответ:

1.Стихотворный размер - трехстопный хорей

2.Эпитеты:"синий плат", "лесные кудри", "тёмные ели", "суховатая липа", "ветряной посвист", "родной край", "забытый край".

Метафоры:"хвойной позолотой взвенивает лес", "плат небес"

Олицетворение:"елям снится", "ракиты слухают"

4,8(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
gost226
gost226
20.06.2020
В чем же разница между преданием и легендой?

В предании максимально сохранялась фактическая основа. И рассказчику, и слушателю описываемые события представлялись подлинными. Это касается и преданий, созданных на библейской основе, и тех, которые возникли как семейные истории нравоучительного содержания.

Предания, связанные с историческими событиями и судьбой выдающихся личностей, включали элемент чудесного: знамения, предсказания, роковой предопределенности. Это усиливало причинно-следственную связь повествования.

Из преданий, многократно пересказанных и дополненных поэтическими образами, складывались легенды, в которых художественный вымысел превалировал над фактическим содержанием. Их герои совершали подвиги с богов или мистических сил, а события приобретали обобщенный, символический смысл.

В легенде прослеживается стремление объяснить непонятное, найти причину природных катаклизмов, выделить в герое черты неоспоримого лидера.

Действие легенды, в отличие от предания, происходит вне времени. Оно настолько давнее, что может восприниматься только на веру, без фактического подтверждения.
Предание – устный пересказ давней реальной истории или нравоучительной притчи. Легенда – художественный вымысел на основе событий, происходивших в далеком
В предании сохраняется относительная достоверность фактов. В легенде преобладает вымысел.
Предание может быть тесно связано с историей рода или семьи. В легенде описываются события из жизни необычного, вымышленного героя.
В предании отсутствуют широкие обобщения и сложная символика. Легенде присущи метафоричность и символическая образность.
Предание может иметь нравоучительный вывод. В легенде отсутствует оценочный мотив.
4,5(8 оценок)
Ответ:
Melika09
Melika09
20.06.2020
При першій зустрічі з Шерлоком Холмсом («Етюд у багряних тонах» ) доктор Уотсон описує великого сищика як високого, худорлявого молодика:« На зріст він був більше шести футів, [5] але за своєю надзвичайною худорби здавався ще вище. Погляд у нього був гострий, пронизливий, якщо не вважати тих періодів заціпеніння, про які йшлося вище; тонкий орлиний ніс надавав його обличчю виразу живої енергії та рішучості. Квадратний, трохи виступає вперед підборіддя теж говорив про рішучий характер. »
Холмс - багатогранна особистість. Одночасно талановитий скрипаль, хороший боксер, вправний актор, хімік, він присвятив своє життя кар'єрі приватного детектива. Розслідуючи справи, якими постачають його клієнти, що він спирається не тільки на букву закону, але й на свої життєві принципи, правила честі, які в ряді випадків замінюють йому параграфи бюрократичних норм. Неодноразово Холмс дозволяв людям, на його думку, виправдано скоювали злочин, уникнути покарання. Холмс не меркантильний, його в першу чергу займає робота. За свою працю по розкриттю злочинів Шерлок Холмс бере справедливу винагороду, але якщо його черговий клієнт бідний, може взяти плату символічно або взагалі відмовитися від неї.
Холмс - житель вікторіанської Англії, лондонець, чудово знає своє місто. Його можна вважати домосідом і він виїжджає за межі міста (країни) тільки в разі крайньої необхідності. Більшість справ Холмс розгадує, не виходячи з вітальні місіс Хадсон, називаючи їх «справами на одну трубку» .
У побуті Холмс має стійкі звички. Невибагливий, байдужий до вигод і розкоші. Його не можна назвати розсіяним, але він дещо байдужий до порядку в кімнаті і обережності в поводженні з речами. Наприклад, проводить ризиковані хімічні експерименти у своїй квартирі і тренується у стрільбі по стіні кімнати (вибиває пострілами вензель королеви) .
Холмс - переконаний холостяк, жодного разу, за його словами, не зазнавши ні до кого романтичних почуттів. Неодноразово заявляє, що взагалі не любить жінок, хоча незмінно ввічливий з ними і готовий до Тільки один раз у житті Холмс був, можна сказати, закоханий у якусь Ірен Адлер, героїню оповідання «Скандал в Богемії» .
Холмс курить міцний тютюн. У повісті «Етюд у багряних тонах» Уотсон заявляє, що Холмс не вживає наркотики, але в «Знаку чотирьох» ми бачимо його вживають кокаїн внутрішньовенно. про те який тютюн курить Холмс говорить ось цей уривок:
...я увійшов у кімнату і перелякався: не пожежа у нас? - з-за того, що через дим ледь брезіл світло лампи.. .
- «Собака Баскервілів»
Холмс в принципі не марнославний, і в більшості випадків подяку за розкритий злочин його мало цікавить:
- Як несправедливо розподілився виграш! [...] Все в цій справі зроблено вами. Але дружину отримав я. А вся слава дістанеться Джонсу. Що ж залишається?- Мені? - сказав Холмс. - А мені - ампула з кокаїном.
- «Знак чотирьох»
Хоча, в ряді випадків Холмс висловлює свою досаду з приводу такого стану речей.
- Але ж, напевно, не можна втрачати ні секунди, - стривожився я. - Піти покликати кеб?- А я не впевнений, поїду я чи ні. Я ж ледар, яких світ не бачив, то є, звичайно, коли на мене нападає лінь, а взагалі-то можу бути і моторним.- Ви ж мріяли про такий випадок!- Любий мій, та що мені за сенс? Припустимо, я распутаю це справа - адже все одно Грегсон, Лестрейд і компанія прикарманят всю славу. Така доля особи неофіційного.
4,7(84 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература

MOGZ ответил

Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ