М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
revkova5a
revkova5a
28.08.2022 23:02 •  Литература

Почему мораль в басне "Волк и Ягнёнок" стоит в начале?

👇
Ответ:
кроп1
кроп1
28.08.2022

Объяснение:

Мораль басни «Волк и Ягненок» Теперь можно попытаться сделать выводы. Басня Крылова «Волк и Ягненок» является открытым намеком сильным мира сего о бесправии простого народа. В своих произведениях Иван Андреевич считал эту тему излюбленной. Вот и тут он не упустил возможности еще одной басней легко расставить все отношения по своим местам. Он считает, что те человеческие пороки, которые высмеиваются в басне, нужно немедленно искоренять в обществе. Но Крылов понимает, что действующую силу сложно остановить, и она будет все равно действовать, как ей заблагорассудится. Ведь Волкам не требуется ни перед кем оправдываться в своих поступках. Басня Крылова «Волк и Ягненок» говорит о том, что сила человека должна быть всегда направлена на восстановление справедливости. Читателю только и остается, что восхищаться удивительной Крылова тонко и лаконично напоминать сильным мира сего о том, как порой унизительно они себя ведут. - Читайте подробнее на SYL.ru: https://www.syl.ru/article/184724/new_basnya-kryilova-volk-i-yagnenok-moral-basni

4,8(80 оценок)
Ответ:
almaz20004
almaz20004
28.08.2022

Мораль басни «Волк и Ягненок» заключена уже в самой первой строчке: «У сильного всегда бессильный виноват» . Что может доказать огромному голодному Волку маленький беззащитный Ягненок? Волк живет по принципу «кто сильнее — тот и прав» , но ведь давно известно, что на любую силу может найтись сила еще большая, и тогда уже не сдобровать злому Волку.  

в Волке мы видим человека богатого, занимающего высокое положение в обществе и поэтому понимающего свою силу и “право сильного”, пользующегося им;  

в образе Ягненка — человека бедного, а поэтому беззащитного, бесправного. В басне “Волк и Ягненок” раскрыта одна из основных тем творчества писателя — бесправие народа, на стороне которого он полностью.

Объяснение:

4,7(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MartynaEvgeneva
MartynaEvgeneva
28.08.2022
Лучшие кроссовки



Забирайте свои NIKE со скидкой -40%!

LeBoutique.com

4.91/5 (98.18%) 11голос[ов]

Як на мене, то з-поміж десяти заповідей, висічених на скрижалях, найскладнішою є восьма. Заповідь, яка оповідає, що не можна свідчити неправду про свого товариша. Це та заповідь, якої більшість людей просто не дотримується, я гадаю, що кожен з нас бодай раз у житті порушив її.

Гадаю, ця заповідь є найскладнішою з кількох причин. По-перше, зовсім невеликий процент людей правильно її розуміє. Вважають, що це йдеться про свідчення в суді та оббріхування невинного. Насправді ж у цієї заповіді значно глибший сенс. Врешті-решт, восьме речення на скрижалях має на меті навчити людей узагалі не казати неправду про ближнього свого та – і це найголовніше – не пліткувати про нього. Зрештою, правдивими слова про іншого можуть бути лише з його власних вуст, так би мовити, правда в першій інстанції. А ви, самі того не помічаючи, забарвлюєте інформацію про друга у тонкий флер применшень чи гіперболізації, додаєте свою власну точку зору… Кінець кінцем, правда про вашого товариша обростає, наче снігова куля, все новими й новими шарами, аж доки від початкового варіанту залишиться лише ім’я.

Восьма заповідь є найскладнішою, бо ми постійно її порушуємо, усвідомлюючи це чи ні. Коли дівчатка-однокласниці обговорюють нову сукенку подружки чи пліткують про хлопців, вони порушують цю заповідь. Коли в інституті студенти переповідають одне одному страшні історії про непохитних викладачів, які жахливо ставляться до студентів, – це теж порушення заповіді. Коли колеги обговорюють підвищення своєї колеги та не вірять, що вона могла досягти цього своїм розумом, починають розпускати про неї плітки, – це також порушення восьмої заповіді. Коли бабусі, сидячи коло будинку та нудьгуючи, починають називати всіх і кожного образливими словами та вигадувати плітки про кожного мешканця будинку, – це дуже велике порушення заповіді.

Найприкріше те, що ми 
4,5(79 оценок)
Ответ:
UliaAndKisas
UliaAndKisas
28.08.2022
Найголавна заповідь "заборонений плід солодкий".
Але все ж таки, для мене, складною зжається саме ця заповідь: Не бери нічого того, що є власністю друга твого. Бо, людина схильна до того, щоб дивитись на своїх друзей  та порівнювати свої достатки з чужими. Так було й так буде. Але головне, мені здається, не в тому, щоб " брати щось іншої людини", а в  тому, щоб перемогти це відчуття, щоб переступити через це і піти далі, як переможець. Але це дуже складно зробити -завість робить своє діло. Тому, саме ця заповідь здається мені найскладнішою 
4,4(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ