М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

написать отзыв к рассказу васька партизан зеленского 5 класс

👇
Открыть все ответы
Ответ:
angelshirina20
angelshirina20
20.09.2021
Троекуров Кирила Петрович - богатый дворянин-самодур,отец Маши.
Троекуров -человек избалованный и распущенный,опьяненный сознанием своей силы.Богатство,род,связи-все обеспечивает ему вольготную жизнь.Он проводит время в обжорстве,пьянстве,сластолюбии.Унижение слабых,вроде травли зазевавшегося гостя медведем,-вот его удовольствия.Он очень долго дружил с Андреем Гавриловичем Дубровским.
Андрей Гаврилович Дубровский - бедный дворянин,потомок стринного дворянского рода.Небогатый помещик,владеющий небольшим имением с 70 крепостными крестьянами.Андрей Дубровский - отставной гвардейский офицер,поручик,участвовал в русско-турецкой войне 1787-1791гг. Он сосед и бывший сослуживец богатого помещика Андрея Троекурова.
4,6(39 оценок)
Ответ:
anytka1312
anytka1312
20.09.2021
"Художник, — стверджував Бальзак, — це людина, що звикла робити зі своєї душі дзеркало, в якому відіб'ється весь світ". Навіть у невеликій повісті Бальзакові вдалося показати реалістичну картину сучасної Франції, розкрити головну рису цього суспільства — матеріальну зацікавленість, владу грошей.Замолоду холодний та скупий Гобсек був людиною життєлюбною, наділеною природним прагненням самоствердитися в житті. Але, переживши багато страшних випробувань, зазнавши голоду, злиднів, потоптаного кохання, спокуси великих грошей, герой повісті став холодним, черствим здирником, нагромаджувачем багатства.Гобсек має витончений розум, сильний характер, він чудовий психолог. Та все ж таки всі його таланти спрямовані лише на одне — накопичення грошей, багатства. Зваживши весь свій життєвий досвід, уже немолода людина, герой повісті дійшов до розуміння того, що "з усіх земних благ є тільки одне, щоб людина прагнула його. Це золото!" як і в наш час.
Позичаючи гроші під величезні проценти, він фактично грабує людей, принижує їх морально і стає володарем їхніх доль. Гобсеку не потрібна політична влада — йому досить влади лихваря. В нашому житті дуже багато таких людей, яким теж більше довподоби влада лихваря.Останні часи життя Гобсека. У каміні палають гроші, плавляться золоті злитки, будинок пронизаний сморідом від зіпсованих продуктів, скрізь нагромадження меблів. Вірний своєму принципові безпристрасності, він нічим цим не користувався.Старий лихвар помер. Жага до збагачення лишилась. Отже тут можна зробити висновок що Гобсек як і багато людей жагав щоб мати багато грошей любою ціною. Влада погубила його. І в наш час теж влада губить людей. А точніше не влада а те, що люди невміють правильно користуватися і не зловживати нею, губить не тільки їх ай моральні ціності суспільств.
4,6(75 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ